سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  نسل جدید موتو 360 معرفی شد.


  سال گذشته شاهد اولین ساعت هوشمند دایره ای شکل بودیم که توسط شرکت موتورولا تولید و عرضه شده بود. این ساعت به نسبت دیگر ساعت های هوشمند موجود در بازار از ظاهر بسیار زیبا تری برخوردار بود. این ساعت با صفحه دایره ای شکلش که آنرا به طور کامل شبیه یک ساعت معمولی کرده بود توجه زیادی را به خود جذب کرد. و لقب محبوب ترین ساعت هوشمند را تا به امروز به خود اختصاص داد. همچنین این ساعت با وجود بندهای متفاوت و زیبا توانست نظر سلیقه های متفاوت را به خود جلب کند.

  اما شرکت موتورولا دیروز در کنفرانس IFA 2015 نسل جدید این ساعت را معرفی کرد. نسل جدید موتو 360 با در دو نسخه معمولی و اسپورت معرفی شد موتورلا در نسل جدید ساعت هوشمند خود همان ظاهر دایره ای شکل را حفظ کرده و تنها تغییر ظاهری این ساعت در سایز تولید آن است که در دو سایز متفاوت ارائه میشود.

  طبق همان انتظاری که از نسل جدید موتو 360 داشتیم، طول عمر باتری ساعت بیشتر از قبل شده است و میزان کارکرد آن بهینه تر از قبل شده است. همچنین صفحه نمایش این ساعت به نسبت نسل قبلی خود بزرگ تر شده است. موتورلا با کاهش حاشیه های اطرف توانسته ساعتی با صفحه نمایش بزرگ تر تولید کند.

  جالبترین خاصیت این ساعت به نسبت نسل قبلی آن، نصب آسان بند ها برروی این ساعت است که در عرض چند ثانیه میتوان بند دلخواه را روی آن نصب کرد. همچنین همان طور که انتظار میرفت این ساعت دارای جی پی اس مستقل برای مکان یابی بدون نیاز به اتصال تلفن هوشمند است که در دنیای ساعت های هوشمند قدمی رو به جلو به حساب میاید.