سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  باگ های نرم افزاری، مانع عرضه نسخه جدید سیستم عامل ساعت اپل شد.


  شرکت اپل زمان بندی عرضه آپدیت نرم افزاری جدید ساعت اپل را تغییر داده است. طبق برنامه زمان بندی از قبل مشخص شده، قرار بود اپل آپدیت نرم افزاری جدید اپل واچ را دیروز عرضه کند. اما وجود باگ نرم افزاری باعث شد این شرکت طبق زمان بندی عمل نکند. شرکت اپل در بیانیه ای در وبسایت خود اینگونه مشکل را توضیح داده است: "توسعه دهندگان ما یک باگ نرم افزاری را در سیستم عامل WatchOs 2 پیدا کرده اند و ما نیاز به زمان بیشتری برای رفع این مشکل داریم. انتظار داریم تا در مدت نه چندان زیادی این مشکل را حل کنیم. تنها چیزی که الان میتوانیم بگوییم این است که WatchOS 2 امروز عرضه نخواهد شد اما امید داریم به زودی بتوانیم آن را عرضه کنیم. "

  اپل در این پیام توضیحی در مورد این باگ نرم افزاری ایجاد شده در سیستم عامل جدید پوشیدنی هوشمند خود به میان نیاورده است و تنها به تلاش برای رفع این مشکل در مدت زمان کوتاه بسنده کرده است.

  از زمانی که حرف از نسخه جدید WatchOS زده شد، انتظار ها به این سمت رفت که کارایی ساعت بهینه تر از قبل شود. همچنین سرعت کار با ساعت و همچنین تعداد اپلیکیشن های کاربردی برای ساعت بیشتر از گذشته شود. با این حال اپل همچنان در حال تلاش برای حل مشکل های موجود در سیستم عامل جدید است. حالا باید صبر کرد و دید که سیستم عامل جدید اپل واچ چه زمانی عرضه میشود و چه تغییراتی در کارایی دستگاه بوجود میاورد.