سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  اختلال در شبکه فیسبوک: برای سومین بار در دو هفته اخیر تکرار شد


  شبکه اجتماعی فیسبوک طی کمتر از دو هفته، دچار اختلال های پیاپی شده است.با توجه به اخباری که از طرف کاربران این شبکه اجتماعی به گوش میرسد، اختلال های سرور این شبکه اجتماعی باعث شده تا بسیاری از کاربران در سراسر دنیا برای دسترسی به فیسبوک دچار مشکل شوند. کاربران به محض ورود به وب سایت با پیامهایی از این قبیل روبرو میشوند: "مشکلی در شبکه وجود دارد".

  این اختلال اولین بار 17 سپتامبر یعنی پنجشنبه هفته گذشته رخ داد، و در 24 سپتامبر یعنی شنبه دوباره تکرار شد. دو اختلال گذشته هر دو حدود 30 دقیقه طول کشیدند و کاربران در کشور های مختلف نتوانستند به وبسایت فیسبوک دسترسی پیدا کنند. و پس آن نیز وبسایت این شبکه اجتماعی بسیار کند شد. اختلال سوم نیز دیروز دوشنبه اتفاق افتاد که پس از آن همچنان وبسایت یا به طور کل در دسترس نبود، و یا بسیار کند بود.

  یکی از سخن گویان کمپانی فیسبوک پس اختلال های پیاپی در بیانیه ای گفت: " ما در تلاشیم تا سرویس فیسبوک را بازیابی کنیم تا مشکل کاربران برای دسترسی را هر چه زودتر حل کنیم اما اختلال ها همچنان تا امروز ادامه خواهد داشت. البته ما به خاطر مجموع اختلال هایی که در دو هفته اخیر اتفاق افتاده از کاربران عذرخواهی میکنیم"

  با توجه به این مجموعه اختلال هایی که در دو هفته اخیر اتفاق افتاده است احتمال میرود سهام فیسبوک دچار نوسان های بسیاری شود و ارزش سهام این کمپانی دچار کاهش چشمگیری در چند روز آینده شود.