سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  لپتاپ

  مایکروسافت با معرفی سرفیس بوک وارد کلوب تولید کنندگان لپ تاپ شد


  در چند سال گذشته از هیچ کس پوشیده نبوده که لپ تاپ های مک بوک اپل همواره قوی ترین لپ تاپ های دنیا بوده. بسیاری از کارشناسان بر این عقیده اند که علت موفقیت مک بوک به خاطر این است که تمام اجزای مک بوک از نرم افزار و سیستم عامل گرفته تا جز به جز سخت افزار توسط خود اپل انتخاب یا طراحی و تولید میشود. تاکنون این یکی از بزرگترین ضعف های سیستم های مبتنی بر ویندوز به حساب میامد که سیستم عامل و نرم افزار اصلی، توسط مایکروسافت تولید میشد و سخت افزار توسط کمپانی های دیگر تولید میشود. اما حالا داستان به شکلی باور نکردنی فرق کرده است. مایکروسافت خود به تنهایی وارد بازار تولید لپ تاپ شده است و از دیروز یک شرکت تولید کننده لپ تاپ نیز به حساب میاید که هم سخت افزار و هم نرم افزار را توسط خود، و با بهینه ترین حالت ممکن تولید میکند. در کنفرانس دیروز 6 اکتبر مایکروسافت همه را شگفت زده کرد. برخلاف پیش بینی هایی که از این کنفرانس میشد، مایکروسافت یک لپ تاپ قدرتمند را معرفی کرد. اولین لپ تاپ تولیدی خود مایکروسافت، با اندازه 13.3 اینچ و با بدنه کاملا فلزی تولید شده است. در حقیقت مایکروسافت با معرفی این لپ تاپ میخواهد به رقابت تن به تن با مک بوک پرو های اپل برود.

  این لپ تاپ قدرتمند در مدل های مختلف با کانفیگ های متفاوت از پردازنده Core i5 و Core i7 عرضه میشود که مجهز به کارت گرافیت Nvidia Geforce با حافظه گرافیکی GDDR5 است. این لپ تاپ میتواند به طور کامل نیاز های روزمره و حرفه ای و حتی اجرای بازی های سنگین گرافیکی را برطرف کند.

  سرفیس بوک با لولاهای منحصر به فرد خود درست شده است و میتواند حدود 180 درجه بچرخد و مانند یک تبلت نیز کار کند. دقیقا همانطور که سرفیس یک تبلت است که صاحبش را از داشتن لپ تاپ بی نیاز میکند، سرفیس بوک لپ تاپی است که میتواند کاربرش را از داشتن تبلت بی نیاز کند. سرفیس بوک از همان قلمی که سرفیس پرو 4 در آن بهره میبرد استفاده میکند. همچنین لپ تاپ به گونه ای ساخته شده است که تا 12 ساعت روشن بماند. در یک کلام سرفیس بوک رقیب سر سخت مک بوک پرو است.