سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  در غرفه امتداد پارسه واقع در نمایشگاه الکامپ 2015 چه گذشت


  غرفه شرکت امتداد پارسه در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ که از روز دوشنبه 23 آذر 94 به مدت 4 روز برپا بود، یکی از پر هیجان ترین غرفه های سالن 38 به حساب میامد. حضور علاقه مندان به محصولات ارائه شده توسط شرکت امتداد پارسه به حدی بود که غرفه امتداد پارسه جزو پر رفت و آمدترین غرفه های سالن 38 نمایشگاه بود.

  ما در امتداد پارسه سعی کردیم تا محبوب ترین محصولات ارائه شده را برای استفاده از نزدیک، برای علاقه مندان آماده کنیم و با وجود اینکه تمام تمرکز فعالیتمان در نمایشگاه را برروی معرفی محصولات گذاشته بودیم و تصمیمی برای فروش محصولات در نمایشگاه نداشتیم، اما بسیاری از هموطنان برای استفاده و بررسی از نزدیک محصولات مایکروسافت به غرفه امتداد پارسه میامدند تا با این محصولات بیشتر آشنا شوند.

  البته کار ما تنها به معرفی محصولاتمان ختم نشد. بلکه نمایشگاه بستری مناسب بود تا مدیران شرکت امتداد پارسه، با دیگر افراد تاثیر گذار در حوزه آی تی در ایران و خارج از ایران آشنا شوند و بتوانند با آنها در زمینه همکارهای بهتر مشورت کنند.

  مدیران شرکت امتداد پارسه به همراه رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه

  مدیر عامل شرکت امتداد پارسه به همراه یکی از مدیران شرکت اوپو

  مدیر عامل شرکت امتداد پارسه به همراه خبرنگاران وب سایت زومیت

  در نهایت بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ یکی از پرهیجان ترین رویداد های حوزه آی تی و تجهیزات الکترونیکی برای شرکت امتداد پارسه به شمار میرفت که باعث شده تا ما در امتداد پارسه روحیه و انگیزه ای بیشتر بگیریم تا بتوانیم خدماتی بهتر را به هم وطنان عزیزمان در ایران ارائه دهیم.