سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  تولد اولین آیفون دنیا در ساعت 9:42


  نهم ژانویه 2007 روزی است که اولین تلفن هوشمند شرکت اپل در سان فرانسیسکو توسط استیو جابز رونمایی شد. آیفون در حقیقت تاثیر گذارترین تلفن هوشمند بود که دید تمام شرکت های سازنده تلفن های همراه را نسبت به آنچه که در چند سال اخیر ساختند عوض کرد. رونمایی از اولین آیفون دنیا که 7 سال پیش صورت گرفت، داستان جالبی دارد. در تمام تبلیغاتی که شرکت اپل برای محصولات آیفون خود پخش میکند، همیشه چند جزئیات کوچک یکسان است. مهم ترین این جزئیات، زمان روی صفحه نمایش آیفون است. که بعدها به صفحه نمایش آیپدها هم سرایت کرد.

  البته در تبلیغ اولین آیفون معرفی شده توسط اپل ساعت 9.42 بود.زمانی که استیو جابز برای اولین بار در کنفرانس مک ورلد آیفون را معرفی کرد، میخواست تا ساعت نمایش داده شده برروی صفحه نمایش آیفون برروی این عدد ثابت باقی بماند. در ساعت 9 صبح تاریخ 9 ژانویه 2007 استیو جابز برای سخنرانی به روی سن رفت و گفت که سخنرانی اش 45 دقیقه طول خواهد کشید. او خود گفته بود که "من یک سال ونیم منتظر این روز بودم". به همین دلیل برنامه ریزی کرده بود تا دقیقا در ساعت 9 و 41 دقیقه این محصول شگفت انگیز را معرفی کند. اما به دلیل تاخیر یک دقیقه ای، اولین آیفون، ساعت 9:42 آنروز توسط استیو جابز معرفی شد.

  از آن روز تاکنون، ساعت تمام آیفون ها به غیر از اولین آیفون در تمام تبلیغات رسمی اپل و حتی معرفی آنها برروی 9.41 قرار گرفته است.