سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  سیستم عامل و نرم افزار

  سرویس جدید دراپ باکس مصرف حجم کمتری برروی کامپیوتر ها خواهد داشت.


  دراپ باکس در حال راه اندازی سرویس جدیدی است که میتواند علاوه بر مصرف حجم کمتر حافظه داخلی کامپیوتر ها، مصرف حجم اینترنت را نیز تا حد زیادی پایین بیاورد.

  با گسترش و افزایش محبوبیت حافظه های SSD، شرکت های سازنده کامپیوتر های شخصی از جمله مایکروسافت و اپل تمایل بیشتری به استفاده از این نوع حافظه ها در کامپیوتر های خود کردند. از آنجایی که حافظه های SSD از نظر قیمت بسیار گران است؛ معمولا کامپیوترهای شخصی جدید با حافظه های داخلی پایین تری تولید میشود. اما حالا دراپ باکس با ارائه سرویس جدید، خود قصد دارد تا سرویس ابری بهتری را برای دستگاه های با حافظه داخلی کم ارائه کنه.

  تا پیش از این، به محض نصب اپلیکیشن رسمی دراپ باکس برروی کامپیوتر، تمام فایل های ذخیره شده در دراپ باکس در حافظه داخلی سیستم Sync میشدند که علاوه بر استفاده حجم اینترنت زیاد، باعث میشد تا کامپیوتر هایی که حافظه داخلی محدودی دارند با مشکل مواجه شوند؛ مگر اینکه فولدری خاص از دراپ باکس برای هماهنگ سازی حافظه داخلی توسط کاربر انتخاب میشد.

  اما حالا اپلیکیشن جدید دارپ باکس سعی کرده تا میزان مصرف حجم اینترنت و حافظه داخلی دستگاه های را کمتر کند. در اپلیکیشن جدید دراپ باکس با Sync کردن اطلاعات حافظه ابری تنها میانبری از آنها در حافظه داخلی ذخیره میشود و فقط زمانی که فایل مورد نظر نیاز به استفاده، تغییر و یا مشاهده داشته باشد فایل دانلود میشود. که این خود باعث بهینه کردن مصرف حجم اینترنت و حجم حافظه داخلی مصرفی توسط دراپ باکس میشود.

  این سرویس در حال آماده سازی برروی سیستم های ویندوزی و مک میباشد.