سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  لپتاپ

  شایعات در مورد محصول جدید مایکروسافت: نسل جدید سرفیس بوک تا آخر ماه ژوئن عرضه خواهد شد.


  سرفیس بوک یکی از جذاب ترین و خاص ترین محصولات دیجیتال محسوب میشود و در حقیقت یکی از موفقیت های بزرگ مایکروسافت تاکنون بوده است. حال اعلام شده که با افزایش سهم بازار تبلت های جداشدنی و محبوبیت آنها؛ مایکروسافت تصمیم گرفته تا نسل جدید سرفیس بوک را زود تر از زمان بندی عادی معرفی و به بازار عرضه کند.

  شایعاتی که تاکنون در مورد سرفیس بوک پخش شده اعلام میکنند که نسل دوم مایکروسافت سرفیس بوک مجهز به هفتمین نسل از پردازنده های مرکزی اینتل Core i5 و Core i7 خواهد بود. همچنین با توجه به معرفی آیپد پروی جدید توسط اپل، مایکروسافت در رقابت با آن سعی دارد تا نسل جدید سرفیس بوک را به صفحه نمایش 4K اما با همان رزولوشن 2000 در 3000 پیکسل عرضه کند و همچنین از پورت USB-C در طراحی سخت افزاری آن استفاده کند. با توجه به قابلیت های فراوان پورت USB-C، میتوان از این پورت برای اتصال صفحه نمایش دوم نیز استفاده کرد و یا از آن خروجی صدا گرفت و یا حتی از طریق آن فلش مموری به دستگاه متصل نمود.

  تنها هفت ماه از معرفی نسل اول سرفیس بوک میگذرد اما با این حال شایعات اعلام میکنند که نسل جدید سرفیس بوک تا ماه بعدی معرفی خواهند شد.