سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  سیستم عامل و نرم افزار

  نسخه کاملEvernote به مایکروسافت استور راه پیدا کرد


  از چند روز پیش کاربران Evernote ایمیلی را از مدیران این سرویس آنلاین دریافت کردند، مبنی بر اینکه از امروز دوم آگوست 2016 Evernote Touch در مایکروسافت استور برای سیستم عامل ویندوز در دسترس نخواهد بود، بلکه به جای آن نسخه کامل تری از این سرویس در مایکروسافت استور جایگزین خواهد شد که برای تمام دستگاه های مجهز به ویندوز بهینه تر از گذشته کار خواهد کرد. Evernote Touch که تا قبل از این در مایکروسافت استور موجود بود، نسخه ای کوچک شده از کلاینت این سرویس اینترنتی بود که بیشتر برای دستگاه های ویندوزی مجهز به صفحه نمایش لمسی مانند سرفیس و سرفیس بوک کارآمد بود. اما حالا کاربران این کلاینت با آپدیت Evernote از طریق مایکروسافت استور میتوانند از نسخه کاملتر دسکتاپ در دستگاه های ویندوزی بهره ببرند.

  پیش از این، نسخه کامل کلاینت Evernote برای ویندوز تنها از طریق وبسایت این سرویس قابل دانلود و نصب بود. اما حالا میتوان این نسخه کامل را از مایکروسافت استور دانلود و نصب کرد.

  Evernote یک سرویس اینترنتی برای یادداشت برداری و آرشیو بندی اطلاعات است که میتواند محتویات مختلفی از جمله متن، صدا، عکس، بخشی از یک وبسایت و دست نوشته را در خود ذخیره کند. این سرویس اینترنتی که مبتنی بر فضای ابری است برای پلتفرم های مختلفی از جمله ویندوز، او اس ایکس، آی او اس، اندروید، ویندوز فون، بلک بری و حتی وب قابل استفاده است. از مهم ترین رقبای Evernote، سرویس OneNote است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه میابد.