سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  سیستم عامل و نرم افزار

  معرفی 5 اپلکیشن برتر اپل واچ


  از سال گذشته تاکنون که شرکت اپل ساعت هوشمند خود را معرفی کرده، نبض بازار پوشیدنی های هوشمند به طور معنا داری به نفع اپل تغییر کرده است. در یک سال گذشته فروش اپل واچ از یک میلیارد گذشت و اپل واچ تبدیل به یکی از محبوب ترین ساعت های هوشمند دنیا شد. در این مطلب سعی داریم تا شما را با 5 اپلیکیشن برتر اپل واچ آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

  1. Cheatsheet

  یک نرم افزار کوچک برای یادداشت نویسی برروی ساعت اپل است. به کمک Cheatsheet به راحتی یادداشت های کوچک را در اپل واچ ذخیره کرد و در زمان نیاز از آن ها استفاده کرد. اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که پسورد وای فای خانه خودتان یا دوستانتان را فراموش میکنید و یا پسورد یکی از اکانت های مهم خودتان را ممکن است فراموش میکنید، Cheatsheet برنامه ای مناسب و امن برای یادداشت کردن است. اما با این حال توصیه میشود هرگز رمز کارت اعتباری و بانکی خود را درون آن یادداشت نکنید

  1. Dictionary

  یک فرهنگ لغت ساده انگلیسی به انگلیسی میتواند بسیاری از اوقات به کمک آدمها بیاید. تصور کنید در جایی معنای یک کلمه را فراموش میکنید و یا نیاز دارید نحوه تلفظ یک کلمه را بدانید. Dictionary از جمله برنامه هایی است که به راحتی میتواند با استفاده از صفحه لمسی و میکروفون داخل ساعت به شما کمک کند تا معنا کلمات را به یاد آورید و بدون اینکه دست در جیب شوید و آیفون را بردارید به راحتی معنای یک کلمه را به خود یاداوری کنید.

  1. Reminders Nano

  یکی از اپلیکیشن هایی که از زمان معرفی اپل واچ تاکنون نیاز مهم کاربران به حساب میامد، یک اپلیکیشن یادآور کارهای روزانه است. اپل واچ به تنهایی این قابلیت را ندارد؛ اما تنها با نصب اپلیکیشن Reminders Nano میتوانید به سادگی کارهای روزمره خود را یادداشت کنید و به ساعت دستور دهید که سر زمان مشخص آن را به شما یاداوری کند.

  1. Fantastical 2

  Fantastical 2در حقیقت یک برنامه برای رقابت با تقویم اپل است که قابلیت های بهتری را نسبت به آن ارائه میدهد. از طریق این اپلیکیشن میتوان رویداد های مهم روزها و ماه های آینده را به طور کامل شرح دهید و هر زمان که نیاز شد، به راحتی با صفحه کوچک اپل واچ تمام نوشته های خود در مورد آن رویداد را بخوانید.

  1. CARROT Weather

  CARROT Weatherدر حقیقت بهترین برنامه پیش بینی وضعیت آب و هوا در آیفون است که حالا نسخه Watch OS آن نیز در آیتیونز قابل دانلود است. این برنامه با استفاده از پیدا کردن موقعیت مکانی شما، وضعیت آب و هوا در چند روز آینده را به شما یاداوری میکند.