سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  خانه

  شرایط و ضوابط استفاده


  شرایط و ظوبط استفاده

  استفاده از تاپ سان به منزله پذیرفتن قوانین آن است که در ادامه تشریح داده خواهد شد.

  همچنین قوانین مندرج در این صفحه در طول زمان قابل تغییر است، این تغییر در همین صفحه درج و به روزرسانی می‌شود. مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات برعهده کاربران است. در نظر داشته باشید که کلیه اصول و قوانین فروشگاه اینترنتی تاپ سان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است لذا اجرای این قوانین دوسویه است و کاربران نیز ملزم به رعایت آنند. تاپ سان ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت درخواست عضویت و کسب اطلاعاتی را از کاربران می نماید. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و همچنین جزییات سفارش شما از طریق ایمیل و پیامک ارسال میشود.همچنین در صورت توافق کاربران اطلاعاتی همچون محصولات، پیشنهادات ویژه فروش، خبرنامه وتخفیفات و  ...  از طریق ایمیل یا پیامک ارسال میگردد. اگر تمایلی به دریافت این اطلاعات ندارید، می‌توانید عدم توافق خود را اعلام کنید.  

  توجه داشته باشید که  88926308 تنها شماره‌ای  است که تاپ سان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند همچنین شما میتوانید نظرات خود را به همین شماره پیامک نمایید.

  شایان ذکراست اطلاعات شما تنها درصورت بروزمشکل حاد و در صورت نیاز برای حل اختلاف حقوقی مابین فروشنده و خریدار، برای ایفای حق، دارایی یا حفظ امنیت، عدم رعایت قوانین مربوطه، در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت. رسیدگی به این موضوعات مطابق با قانون جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.


  کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. همچنین حداقل سن برای خرید کالا از تاپ سان 18 سال است و برای افراد با سن کمتر اجازه  والدین یا قیم مورد نیاز است .