سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  خانه

  ضمانت بازگشت


  تاپ سان طی سال‌های فعالیت خود همواره سعی در جلب رضایت مشتریان داشته است و بر همین اساس با توجه به ماده 37 قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب سال 1382 و با تکیه بر اصل احترام به مصرف‌کننده، به تمامی مشتریان خود این امکان را می‌دهد که در صورت عدم تطبیق کالای ارسالی با محصول سفارش داده شده یا سایرمشکلات ظاهری و فنی، بتوانند کالای خود را پس از 7 روز مهلت تست به فروشنده بازگردانند.

  توجه :

  وجه کالاهای مرجوع شده حداکثر پس از 48 ساعت به خریدار باز خواهد گشت.

  هزینه حمل کالاهای عودت داده شده به عهده طرف لغوکننده خرید است.

   

  ماده 37 قانون تجارت الکترونیک ایران:

  در هر معامله از راه دور، مصرف‌كننده بايد حداقل هفت روز كاري، وقت براي انصراف (حق انصراف) از سفارش خود بدون تحمل جريمه يا ارایه دليل داشته باشد.

   

  چه کالاهایی را میتوانیم تعویض کنیم؟

  کالاهای دارای نقص ظاهری شامل کالاهایی است که از نظر ظاهری دارای مشکل،  شکستگی، سایش یا سایر اشکالات ظاهری هستند که فقط هنگام تحویل دستگاه باید توسط خریدار مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت وجود مشکل،  خریدار از دریافت کالا سر باز زند. در صورتی که کالا با پست ارسال شده باشد، خریدار باید صورتجلسه آسیب کالا را از مامور پست دریافت کند و بلافاصله با تاپ‌سان تماس بگیرد. همچنین چنانچه سریال درج شده در فاکتور با سریال دستگاه مطابقت ندارد در هنگام تحویل کالا باید مورد دقت قرار گیرد. در غیر این صورت کالای متفاوت با شماره سریال درج شده در فاکتور قابل تعویض نیست. چنانچه پس از دریافت کالا و ارایه رسید سلامت دستگاه، متوجه آسیب ظاهری کالا شدید دستگاه قابل مرجوع نیست.

  کالاهای دارای نقص فنی، شامل مواردی است که حین استفاده از دستگاه مشخص می‌شوند و دارای 7 روز مهلت تست برای تعویض هستند. در صورت مشاهده مشکل پس از مهلت ذکر شده، جهت دریافت خدمات به گارانتی مربوطه مراجعه نمایید. شایان ذکر است تعویض به علت نقص فنی منوط به استفاده صحیح و کاربرد معمول از دستگاه است.

  کالاهای مغایر با مشخصات اعلام شده، شامل مواردی است که مشخصات فنی یا ظاهری آنها با موارد ذکر شده در سایت مغایرت دارد. وجود مغایرت در دستگاه باید تا 24 ساعت پس از تحویل کالا به تاپ‌سان اطلاع داده شود.

  کالاهایی که خریدار به علت شخصی از خرید آن منصرف شده است. در این صورت تنها با تایید کارشناس فروش به عنوان مرجع بی‌طرف و در صورتی‌که دستگاه در حالت پلمپ، باز نشده و استفاده نشده باشدع قابل تعویض است. لطفا توجه فرمایید کوچک‌ترین تغییری در ظاهر و حتی بسته‌بندی دستگاه مانع تعویض خواهد بود. همچنین در صورت عدم موافقت کارشناس، هزینه بازگشت مجددکالا به مصرف کننده به عهده مشتری است.

  این موارد مانع تعویض دستگاه خواهد بود:

  •          - کالاهایی که شماره سریال آنها با محصول ارسال شده توسط فروشنده مطابقت نداشته باشد
  •          - کالاهای که از حالت پلمپ خارج شده باشند
  •         - کالاهایی که در معرض شرایط محیطی نامناسب مانند حرارت، نور آفتاب و سایر شرایط غیرمجاز ذکر شده در گارانتی قرار گرفته باشند
  •          - نرم‌افزارهایی که برای تعداد محدودی از کاربران قابل نصب هستند
  •          - هدیه، اشانتیون و لوازم جانبی مازاد که توسط فروشنده به عنوان هدیه ارسال شده است و پولی بابت آنها پرداخت نشده است قابل تعویض نیستند و حین مرجوعی کالا باید به فروشنده بازگردانده شود.
  •          - هرگونه کاستی در لوازم جانبی کالای مرجوعی مانع تعویض کل کالا خواهد شد، این موارد شامل کابل، کارت گارانتی، شارژر، قلم و کلیه لوازمی است که به همراه دستگاه فروخته شده است.
  •          - کالاهای بدون برچسب یا دارای لیبل مخدوش