سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  خانه

  بهترین قیمت


  • بهترین کیفیت کالا، زمانی ارزشمند است که با قیمت مناسب همراه شود و این برای تیم پارسه یک اصل کلیدی است. ما روش‌های متعددی را برای ارائه بهترین قیمت در نظر گرفته‌ایم. به عنوان مثال برای تامین کالا، از منابع مختلف داخلی و خارجی بارها استعلام قیمت گرفته می‌شود تا اطمینان داشته باشیم مناسب‌ترین قیمت را به شما اعلام خواهیم کرد.
  • تاپ‌سان، محصولات خود را تنها از مبادی معتبر و نمایندگان اصلی برندهای بین‌المللی تامین می‌کند و این دقت در خرید کالا از منبع اصلی باعث کاهش هزینه‌ واسطه‌ها شده است ضمن اینکه ما توانایی ارجاع کالای معیوب به تولیدکننده را داریم و برخلاف دیگران، هزینه خدمات پس از فروش را به مصرف‌کننده تحمیل نمی‌کنیم. منابع انسانی فروشگاه تاپ‌سان همگی از نیروهای خبره این حوزه هستند و این دقت در انتخاب همکاران، باعث شده تا هزینه‌های ناشی از خطای انسانی در فرآیند تامین و عرضه به صفر برسد.
  • توجه داشته باشید که محصولات فروشگاه تاپ‌سان با استانداردهای مشخصی تامین می‌شوند. ما در روش‌های حمل، انبارداری، ارسال و نگهداری، سیاست‌های سختگیرانه‌ای را اعمال می‌کنیم و باور داریم کالا در بهترین حالت خود باید به‌دست مشتری برسد. ضمن اینکه معتقدیم مشتریان پارسه باید از کالای اصل با کیفیت بالا و با همان شرایطی که در کشورهای دیگر قابل تهیه است، برخوردار باشند. لذا اگرچه بیشترین تلاش‌ را برای ارائه بهترین قیمت انجام می‌دهیم اما هیچ‌گاه اطمینان شما و لذت یک خرید امن را قربانی قیمت نمی‌کنیم.