سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  خانه

  ارسال سراسری کالا


  ارسال به سراسر کشور

  • شرکت تاپ سان کلیه کالاهای خریداری شده را توسط پیک مخصوص خود در تهران ارسال می نماید و برای مشتریان شهرستانی کالا ها تنها توسط پست آرامکس یا دی اچ ال و با بسته بندی مناسب و قابل اطمینان ارسال می نماید, در صورت درخواست حمل باتیپاکس یا دیگر باربری ها , ارایه نامه درخواست حمل توسط مشتری  به تاپ سان ضروری خواهد بود و طبیعی است در این صورت مسئولیتی بر عهده شرکت فروشنده نمی باشد, همچنین دستگاه ها ی ارسالی به شهرستان ها پیش از ارسال باز و از نظر سلامت فیزیکی چک خواهند شد. 
  • کلیه کالاهای بالای 150  هزار تومان در تهران  دارای خدمات تحویل رایگان خواهند بود.
  • هزینه حمل کالای,  دیگر شهرها به عهده مشتری خواهد بود.
  • کلیه کالا های با ضمانت امتداد پارسه پیش از ارسال از نظر سلامت فیزیکی چک و سپس ارسال خواهد  شد. این موضوع شامل کالاهای غیر گارانتی برای ارسال به شهرستان ها هم می شود.
  • فروشگاه تاپ سان تنها توسط پست آرامکس یا دی اچ ال کالا ها را به شهرستان ها با بسته بندی مناسب و قابل اطمینان ارسال می نماید, در صورت درخواست حمل باتیپاکس یا دیگر باربری ها , ارایه نامه درخواست حمل به تاپ سان ضروری خواهد بود و طبیعی است در این صورت مسئولیتی بر عهده شرکت فروشنده نمی باشد, همچنین دستگاه های ارسالی به شهرستان ها پیش از ارسال باز و از نظر سلامت فیزیکی چک خواهند شد.