سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  iFixit: هندزفری جدید اپل قابل تعمیر نیستند


  تنها چند روز پس از عرضه محصول جدید و شگفت انگیز اپل، یعنی Airpod وب سایت iFixit اقدام به باز کردن و بررسی داخلی این محصول کرده است. این وبسایت پس از بررسی ایرپاد های اپل، به این نتیجه رسیده است که به هیچ وجه ایرپاد ها قابل تعمیر نیستند. طبق معمول همیشه iFixit پس از باز کردن این محصول نمره ای برای تعمیر پذیری محصول عرضه میکند که ایر پاد های اپل در این بخش پایین ترین نمره ممکن را گرفته اند.

  طبق ادعای iFixit قاب پلاستیکی براق این محصول پر از قطعات ریز است که همگی با چسب های قوی به یکدیگر متصل شده اند، و محفظه نگهداری و شارژر همراه محصول نیز وضعیت مشابهی دارد. البته باید اذعان داشت هیچ فردی در حالت عادی اقدام به باز کردن ایرپادها نخواهد کرد، مگر اینکه کنجکاوی را از حد گذرانده باشد.

  iFixit همچنین می گوید شاید تأخیر در ارائه این محصول به خاطر یکی از قطعات موجود در هدفون ایجاد شده، چون از نظر کیفیت لحیم کاری و اتصال با دیگر قطعات متفاوت است.

  طبق بررسی هایی که iFixit از محصولات اپل انجام داده است. تمام محصولات اپل که تاکنون عرضه شده اند به شکلی طراحی و مهندسی میشوند که بهترین حالت تعمیر پذیری را داشته باشند. اما متاسفانه ایر پاد های اپل شامل این قاعده نمیشوند.