سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  5 کار مهم که به جز یادداشت کردن میتوان با استفاده از Google Keep انجام داد


  گوگل کیپ سرویس یادداشت برداری گوگل است که با بهره گرفتن از فضای ابری کار میکند. این سرویس در کنار Evernote و OneNote مایکروسافت یکی از محبوب ترین سرویس های یادداشت برداری است که میتواند در تمام روز برروی تمام دستگاه هایی که در اختیار دارید از آن استفاده کنید. از طریق این سرویس میتوانید به راحتی در هر کجا با تلفن هوشمند خود یادداشت برداری کنید و یا با تلفن هوشمند، تبلت و یا کامپیوتر شخصی خود از طریق کروم به یادداشت های خود دسترسی داشته باشید. اما Google Keep در کنار یادداشت برداری کار های شگفت انگیز دیگری نیز انجام میدهد که کاربرد بسیاری دارند.

  1: نبدیل عکس به متن

  Google Keep در کنار Google Translate از جمله سرویس های گوگل است که از سرویس تشخیص متن استفاده میکند کافی است در گوگل کیپ با عکس گرفتن از یک صفحه حاوی نوشته آن را به متن تبدیل کنید و بدون این که زحمت تایپ را به خود بدهید میتوانید تمام نوشته های یک صفحه را به متن در قالب نوشته در بیاورید

  2. نقاشی کشیدن

  امروزه نرم افزار های زیادی برای نقاشی کشیدن در تلفن های هوشمند و تبلت ها وجود دارد اما شما میتوانید به راحتی با داشتن تنها یک برنامه یکپارچه نقاشی های مختلف بکشید و در عین حال آنها را در فضای ابری Google Drive خود ذخیره کنید و یا آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

  3. ساخت یادآور

  تمام تلفن های هوشمند امروزه جهز به برنامه یاد آور هستند و در کنار آن میتوان برای زمان مشخصی اعلامیه تعریف کرد. اما به لطف گوگل کیپ که به تقویمگوگل متصل است میتوانید یادداشتی مشخص را آماده کنید که در زمانی مشخص آن را به شما نشان دهد. و به لطف فضای ابری میتوانید به راحتی به تمام این اعلامیه ها در تمام دستگاه های خود دسترسی داشته باشید.

  4. تبدیل یادداشت ها به سند

  یکپارچگی سرویس های مختلف گوگل در میان تمام رقبای دیگر بی نظیر است. با یکپارچگی که گوگل کیپ با سرویس گوگل داک دارد میتوانید به راحتی هر کدام از یادداشت های خود را به یک سند نوشته تبدیل کنید و به راحتی از آن خروجی PDF و یا DOCX بگیرید.

  5. ثبت یادداشت های صوتی

  علاوه بر تمام کار هایی که گوگل کیپ از عهده اش بر میاید، میتوانید یادداشت های صوتی نیز ثبت کنید. ممکن است در موقعیتی باشید که تایپ کردن و یا نوشتن با دست به کار شما نیاید و نیاز داشته باشید تا بدون دخالت دست یادداشتی بگذارید. به همین دلیل میتوانید با استفاده از گوگل کیپ به راحتی در مواقعی که دستتان بند است و یا رانندگی میکنید یادداشتی را ثبت و آن را در فضای ابری خود نگه داری کنید.