سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  سیستم عامل و نرم افزار

  کاربران Gmail به قابلیت های بیشتری از تقویم ویندوز 10 مجهز میشوند


  در ماه فوریه امسال بود که مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد اپلیکیشن ایمیل و تقویم ویندوز 10 را تحت تغییرات اساسی قرار دهد. مایکروسافت در همان زمان از جزییات بسیاری در مورد آپدیت جدید اپلیکیشن Mail و Calendar ویندوز 10 پرده برداشت. بر اساس این توضیحات، اپلیکیشن ایمیل مجهز به اینباکس متمرکزتر خواهد شد که ایمیل های مهم تر را بیشتر از دیگر ایمیل ها به نمایش در میاورد و الباقی ایمیل ها را در فولدر Other جاسازی خواهد کرد.

  علاوه بر این در مورد جزییات اپلیکیشن تقویم نیز مایکروسافت قصد دارد تا بسیاری از قابلیت های تقویم گوگل را در خود جای دهد. بر همین اساس. از این پس کاربران ویندوز 10 میتوانند تمام رویداد های خود از رزرو هتل در تاریخ و مکان مشخص گرفته تا تاریخ ارسال سفارشات خرید های آنلاینشان به صورت مستقیم از اکانت گوگل خود ببینند.

  اما دیروز با معرفی و گسترش آپدیت Creators ویندوز 10 برای کاربران عمومی، مایکروسافت اعلام کرد که تمام کاربران از این پس میتوانند آپدیت شامل تغییرات فوق برای دو اپلیکیشن Mail و Calendar دریافت کنند و تنها با اتصال اکانت گوگل خود به این اپلیکیشن ها از این قابلیت های جدید استفاده کنند.