سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  خانه

  درباره‌ی ما


  درباره فروشگاه تاپ سان

  در دنیای امروز، فن آوری روز به روز و لحظه به لحظه در حال تغییر است. محصولات گوناگون با قابلیت های متفاوت به دنیا عرضه میشوند. همینطور گسترش روز افزون اینترنت باعث شده تا خدمات اینترنتی مختلف، از جمله خرید به صورت آنلاین محبوبیت بیشتری نسبت به گذشته پیدا کند.

  در زمستان 1393 شرکت امتداد پارسه با هدف بهبود و گسترش خدمات خود، افتتاح یک فروشگاه اینترنتی را در صدر اهداف خود جای داد. با تلاش روزمره اعضای شرکت،چیزی طول نکشید که این هدف به اجرا رسید و نهایتا در اردیبهشت 1394 فروشگاه اینترنتی تاپ سان به صورت رسمی افتتاح شد و کار خود را رسما شروع کرد.

  تاپ سان یک فروشگاه اینترنتی است که میتوان از طریق آن جدیدترین محصولات عرضه شده در بازار را مشاهده کرد و پس از بررسی و مقایسه محصولات مشابه، آنها را با قمیت مناسب، و به صورت آنلاین خریداری کرد. ما در تاپ سان سعی میکنیم تا اطلاعات مفید از جدید ترین محصولات روز دنیا را با گارانتی و ضمانت های معتبر و با قیمت های مناسب به شما عزیزان ارائه کنیم. تلاش اصلی تاپ سان، ارائه محصولات معتبر، حفظ آسایش مشتریان و ارائه بهترین خدمات فروش اینترنتی به هموطنان عزیز در سراسر کشور است.

  تاپ سان شامل جدید ترین و مدرن ترین محصولات دیجیتال عرضه شده در سراسر دنیا است اما ما سعی داریم که خود را فقط به محصولات دیجیتال محدود نکنیم و امید داریم در آینده ای نه چندان دور شاهد محصولات مختلف و غیر دیجیتال نیز در فروشگاه اینترنتی تاپ سان باشیم.

  هدف اصلی ما در تاپ سان ارائه کالاهایی با اصالت و قیمت های مناسب و استثنایی به هموطنان محترم در سراسر کشور عزیزمان ایران است. ما احترام به حقوق مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و سعی داریم بهترین و مطمئن ترین تجربه خرید اینترنتی را برای شما هموطنان عزیز به ارمغان بیاوریم. لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی تاپ سان تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و نماد تجارت الکترونیک را از وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت دریافت کرده است. امید است که با تاپ سان، بهترین تجربه خرید اینترنتی را همراه با آسایش و اطمینان به شما عزیزان ارائه کنیم و مرزهای خرید سنتی را کنار زده و در کنار آرامش، روشی نو از فروش اینترنتی و بدون زحمت را به شما عزیزان تقدیم کنیم.