سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  شیائومی در اروپا و آمریکا فروشگاه اینترنتی باز میکند.


  شرکت شیائومی تنها پنج سال است که راه افتاده است و محصولاتش در بازار چین بسیار محبوب هستند. اما حالا این شرکت چینی سعی دارد محصولات خود را وارد بازار های جهانی و به خصوص اروپا و آمریکا کند. اما سعی میکند تلفن های هوشمند و تبلت های بهتری به نسبت آنچه که در چین عرضه کرده است را ارائه دهد.

  از عصر دیروز دوشنبه 28 اردیبهشت 93، شیائومی یک فروشگاه آنلاین را برای مشتریان آمریکایی و اروپایی خود به راه انداخته تا لوازم جانبی را برای مشتریان آمریکاییش ارائه دهد. از باتری های گوناگون برای کار های ضروری گرفته، تا هدفون های متنوع در این فروشگاه پیدا میشود. شیائومی خود میداند که با وجود تلفن های هوشمندی مانند آیفون و گلکسی های سامسونگ، تلفن های هوشمندش هنوز برای رقابت در بازار آمریکا و اروپا آماده نیستند.

  این شرکت که از سال 2010 تاسیس شده است، در حال حاضر نزدیک به هزار محصول متفاوت برای ارائه به بازار دارد که تلفن های هوشمند و تبلت های ارزان قیمت نیز جزو آنها است.

  اما حالا این شرکت سعی دارد تا پس از 5 سال، محصولات خود را آرام آرام وارد بازار جهانی کند و با وجود قیمت رقابتی که به نسبت محصولات دیگر شرکت ها دارد، بازار را به تسخیر خود در بیاورد. این کمپانی در ابتدا محصولات خود را در چین و سپس هند ارائه داد و بعد از چند ماه سعی کرد تا وارد بازار برزیل نیز بشود.

  اما این شرکت بلند پرواز تر از این حرفها است و نمیخواهد اسمش فقط به عنوان تولید کننده گجت های ارازن قیمت شناخته شود و میخواهد خود را به عنوان یک برند محبوب به همگان بشناساند. به همین دلیل معاون مدیر این شرکت در ماه مارس امسال اعلام کرد که میخواهد وارد بازار های غربی نیز بشود.

  شیائومی در دسامبر سال گذشته میلادی، بعد از اینکه سرمایه اولیه خود را از 11 میلیارد دلار به 45 میلیارد دلار رساند، عنوان "پر ارزش ترین استارت آپ تجاری" را به خود اختصاص داد. البته با وجود اینکه این شرکت بسیار جوان است همچنان باید نشست و دید که شیائومی میتواند موفق باشد یا خیر.

  تامین محتوی: تیم تحریریه تاپ سان