سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  اپل برنامه خود مبنی بر ساخت تلویزیون های 4k را ترک میکند.


  در سال گذشته، اپل تصمیم داشت تا یک تلویزیون با کیفیت 4k ارائه دهد. اما حالا تصمیم گرفته تا این پروژه را ترک کند چرا که نتوانسته قدم های اصلی را برای ساخت این محصول بردارد. به گزارش وال استریت ژورنال، قابلیت های ارتباطی تلویزیون اپل در تلویزیون 4k شامل دوربین، بلندگوها و میکروفن های مخصوص برای ارائه دادن بهترین چت ویدیویی ممکن در دنیا بود، که با نمایشگر 4k با بهترین وضوح تصویر ممکن قرار بود در آینده عرضه شود. حتی اپل برروی یک سری لیزر های نامرئی کار کرده بود که میتوانستند حرکات کاربر را در کمترین زمان ممکن تشخیص دهند و اجرا کند که با اتصال آن به کنترل صوتی Siri یک مجموعه کامل را در زمینه تلویزیون ارائه دهد.

  همچنین وال استریت ژورنال، شایعاتی را مبنی بر اینکه اپل سعی داشته تا نسخه جدید اپل تی وی را با تلویزیون اینترنتی همراه کند را تایید میکند. در این قابلیت، اپل سعی داشت تا در یک کنفرانس جهانی که برای توسعه دهندگان آماده کرده بود این قابلیت را معرفی کند. همچنین قرار بود تا Apple TV Box  نیز کوچکتر شوند و مکانیزم کاری کنترل آن نیز تغییر کند.

  با وجود تمام شایعات بسیار زیادی که در زمینه Apple TV جدید وجود داشت، کاملا منطقی به نظر میرسد که شرکت اپل نتواند به این زودی ها محصولی جدید و فوق العاده را به بازار عرضه کند. اپل با تجربه گرفتن از اشتباه های شرکت های تلویزیونی دیگر مانند سونی، شارپ و پاناسونیک، سعی میکند تا کاری که به اندازه کافی به صرفه نیست را انجام ندهد و ریسک شکست را به جان نخرد.