سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  اپلیکیشن breathe برای اپل واچ


  اپلیکیشن breathe برای اپل واچ به شما تکنیک های تنفس صحیح برای رسیدن به آرامش را می آموزد .

  این اپلیکیشن برای مقابله با استرس طراحی شده است  که ساعت هوشمند شما را به یک مربی باتجربه برای آموزش تنفس عمیق تبدیل می کند.

  این اپلیکیشن به شما می آموزد تا به آهستگی و مطابق تمرینات توصیه شده توسط پزشکان، نفس های عمیق کشیده و شش هایتان را از اکسیژن پر کنید تا بتوانید بدن و ذهن تان را از استرس ها و تنش های محیطی برهانید.

  وقتی که اپلیکیشن را روی اپل واچ اجرا می کنید، انیمیشنی همگام با سرعت تنفس تان مشاهده خواهید کرد و پس از آن شمارش تعداد نفس هایتان در دقیقه توسط اپ آغاز خواهد شد. پس از شمارش، اپلیکیشن اطلاعاتی از قبیل تعداد تنفس و میانگین ضربان قلب شما در دقیقه را به نمایش می گذارد. اپلیکیشن بسیار کوچک و کم حجمی است، اما کارهای شگفت انگیزی انجام می دهد.

  به سبب رایگان بودن نرم افزار Breathe+ توصیه می‌کنیم که اگر یک آیفون، آیپاد یا آیپد دارای آی او اس ۹.۳ و بالاتر دارید، این نرم افزار را از طریق این لینک در اپ استور دانلود و بر روی دیوایس خود نصب کنید تا در مواقعی که فشار کاریتان بسیار بالا رفته است و یا نیاز به آرامش عمیقی دارید، از برنامه‌ها و ابزارهای سریع آن استفاده کنید و بدون هیچ هزینه‌ای و تنها از طریق تنفس منظم و صحیح، گردش خون خود را تنظیم نموده و انرژی‌های منفی را از خود دور کنید.