سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  سیستم عامل و نرم افزار

  اینستاگرام اپلیکیشن Layout را برای اندروید عرضه کرد


  در ماه مارس امسال، اینستاگرام اپلیکیشن جدیدی به نام Layout را برای پلتفرم iOS معرفی کرد. و حالا این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید نیز عرضه شده است.در این اپ جدید، میتوان عکسها را در چیدمان مختلف و هوشمند نشان داد. به گفته شرکت توسعه دهنده، یک پنجم کاربران  عکس های خود را زیاد تر از حد معمول ویرایش میکنند. به همین دلیل، این اپلیکیشن جدید سعی دارد تا عکسهای این کاربران را بهتر و راحتتر ویرایش کند.

  از آنجایی که اپلیکیشن های سوم شخص زیادی برای ویرایش عکس ها وجود دارد. این اپلیکیشن سعی دارد تا اپلیکیشن های سوم شخص را کنار زده و خود اینستاگرام به تنهایی این اعمال را روی عکسها انجام دهد. این اپلیکیشن در ابتدا به صورت خودکار چند گزینه مختلف از ویرایش ها گوناگون عکس را به کاربر نشان داده و میخواهد که یکی از آنها را انتخاب کند. در صورتی که این گزینه های ویرایش شده مطلوب کاربر نبود؛ آن وقت به بخش ویرایش دستی رفته و عکس را به راحتی میتوان ویرایش کرد.

  همچنین اینستاگرام در کنار این نسخه جدید از اپلیکیشن خصوصیاتی جدیدتری را نیز به کاربران ارائه داده که میتوان از طریق آنها زمینه عکس را تغییر داد و جزییاتی را از عکس کم و یا به آن اضافه کرد.

  تهیه و تنظیم: تیم تحریریه تاپ سان