سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  تبلت

  New iPad pro


  اپل در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگانش یا 5june) WWDC 2017)  از نسل جدید تبلت خود با نام آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی رونمایی کرد.

  آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی اپل علاوه بر اینکه از نمایشگر بزرگ‌تری بهره می‌برد، حاشیه‌ی باریک‌تری نیز دارد.

  حاشیه‌ی این تبلت ۴۰درصد باریک‌تر شده و از این‌رو نمایشگر تعبیه‌شده قادر است یک کیبورد با سایز کامل را نمایش دهد.

  اپل در این تبلت از پردازنده‌ی A10X Fusion استفاده کرده است که از وجود ۶ هسته‌ی پردازشی در کنار ۱۲ هسته‌ی گرافیکی بهره می‌برد.

  آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی جدید اپل به‌ واسطه‌ی بهره‌ گیری از نمایشگر True Tone و همچنین فناوری ProMorion ، بیش از ۵۰ درصد روشن‌تر از تبلت‌های پیشین این کمپانی است؛ حال آنکه نرخ بروزرسانی نمایشگر این تبلت نیز ۱۲۰هرتز است.

  افزایش نرخ بروزرسانی به این معنی است که نمایش محتوا روان‌تر می‌شود و همچنین استفاده از اپل پنسل تجربه‌ی بهتری به کاربران القا می‌کند. البته این تمام ماجرا نیست؛ چرا که تعیین نرخ بروزرسانی نمایشگر متغیر و پویا است و می‌توان آن را روی ۲۴، ۴۸ و ۱۲۰هرتز تنظیم کرد. این قابلیت عمر باتری را افزایش می‌دهد و از این‌رو کاربر می‌تواند برحسب نیاز خود آن را تعیین کند.

  باید اضافه کنیم که آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی اپل از ویدیوهای HDR نیز پشتیبانی می‌کند. تأخیر نمایشگر آیپد جدید اپل در واکنش به لمس توسط اپل پنسل به ۲۰ میلی‌ثانیه کاهش پیدا کرده است.

  تراشه‌ی A10X Fusion از نظر قدرت پردازش گرافیکی و پردازشی ۴۰ درصد سریع‌تر از نسل پیشین این تراشه است. سنسور مورد استفاده در دوربین سلفی و دوربین اصلی آیپدپرو ۱۰.۵ اینچی مشابه سنسورهایی است که در آیفون ۷ مورد استفاده قرار گرفته است.

  نرخ بروزرسانی نمایشگر این تبلت که ۱۲۰هرتز است که باعث می‌شود عملکرد آن همچون رایانه‌های رومیزی باشد. آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی وای‌فای اپل با حافظه‌ی داخلی ۶۴ گیگابایتی، برچسب قیمت ۶۴۹ دلاری و نسخه‌ی ال‌تی‌ای، برچسب قیمت ۷۷۹ دلاری خواهد داشت.

  اپل همچنین نسخه‌ی به‌روز شده‌ای را از آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی رونمایی کرد. از جمله‌ی تغییرات و بروزرسانی‌های انجام‌شده در نسخه‌ی جدید آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی اپل، باید به استفاده از پردازنده‌ی A10X Fusion در کنار نمایشگری که قابلیت‌های صفحه‌ی نمایش نسخه‌ی ۱۰.۵ اینچی آیپد پرو را دارا است، اشاره کرد. نمایشگر آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی نیز دارای رفرش ریت ۱۲۰هرتز است و از این‌رو کیفیت نمایش محتوا در آن بسیار افزایش پیدا کرده است.