سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  Watch OS 4


   

  ساعت هوشمند اپل یکی از مطرح‌ترین گزینه‌های موجود در جهان است. اپل در خلال کنفرانس خود، اپل واچ را با اختلاف، پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین ساعت هوشمند جهان معرفی کرد

  اپل نسخه‌ی جدید سیستم‌ عامل watchOS  را نیز معرفی کرد. واچ‌او‌اس ۴با بهبود‌های متعددی همراه شده است؛ این سیستم عامل اکنون پوسته و واچ‌فیس‌های متعدد و جذابی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

  یکی از پوسته‌های جدید سیستم عامل ساعت هوشمند اپل، واچ‌فیس سیری است. دستیار هوشمند اپل با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشین، سلایق و عادت‌های کاربران را فرا می‌گیرد و به‌صورت خودکار محتوای مورد نیاز و علاقه‌ی آن‌ها را به نمایش می‌گذارد. بدین ترتیب سیری بهترین زمان را برای ترک منزل جهت رسیدن به محل کار به منظور جلوگیری از برخورد با ترافیک اعلام می‌کند. همچنین پیش از قصد شما برای ترک منزل، با توجه به وضعیت آب و هوا بهترین لباس و پوشش را اعلام می‌کند.

  از دیگر واچ‌فیس‌های جدید اپل واچ، اضافه شدن شخصیت‌های محبوب انیمیشن «داستان اسباب بازی» است. وودی، باز و جسی کاراکترهایی هستند که در واچ‌فیس جدید اپل‌واچ حضور خواهند داشت.

  برخلاف میکی‌ماوس که انیمیشن‌های محدودی در واچ‌فیس مخصوص خود داشت، کاراکترهای جدید حرکات و انیمیشن‌های متعددی دارند که جذابیت زیادی به واچ‌فیس می‌دهند

  از دیگر بهبود‌های واچ‌او‌اس ۴، افزودن قابلیت‌های جدیدی در حوزه‌ی ورزش و تمرینات شخصی برای کاربران است.

  اپلیکیشن Workout  اکنون از ظاهر جدیدی بهره می‌برد و کاربران قادر خواهند بود فعالیت‌های ورزشی خود را به‌سرعت تغییر دهند. به‌عنوان مثال پس از شنا اگر اقدام به دویدن کنید، می‌توانید به‌سرعت حالت ورزش خود را تغییر دهید تا اپلیکیشن همچنان به محاسبه‌ی دقیق میزان کالری و انرژی مصرفی شما بپردازد.

  هم‌چنین در صورتی که بین تمرینات شنا خود لحظاتی تامل کنید، اپلیکیشن اتمام طول یک تمرین را برای شما ثبت می‌کند؛ بدین ترتیب می‌توانید رکورد‌های خود را در هر بار طی یک طول استخر ثبت و آن را بررسی کنید.

   Workout  انتقال اطلاعات از طریق NFC  به دستگاه‌های ورزشی را نیز ممکن می‌کند.

  مدیریت پخش موسیقی نیز در واچ‌او‌اس ۴بهبود یافته است. ساعت هوشمند اکنون لیست پخش موسیقی کاربران را از سایر دستگاه‌های آن‌ها دریافت می‌کند و البته توانایی پشتیبانی از چندین لیست پخش موسیقی نیز دارد.  دسترسی به اپلیکیشن نیز ساده‌تر از گذشته شده است و هنگام اجرای اپلیکیشن Workout  ، کاربران برای دسترسی به بخش موسیقی تنها نیاز به سوایپ به سمت راست خواهند داشت.