سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  مایکروسافت ویدیویی جدید از کیت توسعه دهندگان اسکورپیو منتشر کرد


  بیست و سومین کنفرانس توسعه دهندگان بازی های کامپیوتر یا همان E3 2017 تا چند روز دیگر برگزار میشود و مایکروسافت قصد دارد اطلاعات بیشتری در مورد پروژه اسکورپیو در اختیار علاقه مندان قرار دهد. دو روز پیش در تاریخ پنجم ژوئن مایکروسافت بررسی جدیدی از کیت توسعه دهنگان پروژه اسکورپیو رو به نمایش در اورد که به نشان دهنده این است که تصمیم مایکروسافت برای توسعه هرچه بهتر اسکورپیو کاملا جدی است. با وجود اینکه هنوز در مورد کنسول تولید شده از پروژه اسکورپیو اطلاعات دقیقی در دست نیست اما به نظر میرسد که اطلاعات درمورد کانفیگ سخت افزاری اسکورپیو به بیرون درز پیدا کرده است.

  مایکروسافت با ارائه یک ویدیو در مورد کنسول آینده خود اطلاعات جدیدی در مورد آن به علاقه مندان ارائه داده است. با توجه به ویدیوی منتشر شده میکتوان اینگونه برداشت کرد که کنسول اسکورپیو مانند نسل قبلی کنسول های باری مایکروسافت دارای ۳ پورت یو اس بی و یک درگاه شبکه است. همچنین این کسول دارای ۲۴ گیگابایت حافظه و ی ترا بایت حافظه اس اس دی است. البته لازم به ذکر است که نسخه معمولی این کنسول تنها دارای ۱۲ گیگ رم و هارد دیسک ۱ ترابایتی است.

  همچنین کیت توسعه دهندگان اسکورپیو دارای قبیت سوییچ میان سه خالت ایکس باکس وان، ایکس باکس وان اس و اسکورپیو است. کنفرانس E3 از ۱۳ ژوئن شروع میشود و به نظر میرسد که مایکروسافت عزمی جدی برای معرفی نسخه نهایی کنسول بازی جدید خود گرفته است.