سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  ساعت اپل چگونه میتواند مسافت طی شده و تعداد قدم ها را تشخیص دهد


  کارشناسان وبسایت Cnet با بررسی ساعت اپل متوجه شده اند که چگونه این ساعت میتواند مسافت طی شده و گام های برداشته شده توسط کاربر را تسخیص دهد. هیچ شکی وجود ندارد که ساعت اپل قابلیت های خاصی دارد. از ارتباط با دیگران گرفته تا دیدن رویدادها و نوتیفیکیشن های نشان داده شده توسط آیفون گرفته تا پرداخت پول از طریق Apple Pay را میتواند انجام دهد. این ساعت همچنین میتواند قدم های برداشته شده، مسافت طی شده، کالری سوخته شده و مدت زمان ایستادن توسط کاربر خود را اندازه گیری کند و به او نشان دهد.

  با تست هایی که کارشناسان Cnet در چند هفته اخیر انجام داده اند، راز توانایی های شگفت انگیز این ساعت را فهمیده اند.

  درحقیقت این ساعت با دو فاکتور هماهنگ شده اما مجزا از هم قادر به تشخیص معیار های مختلف است. میدانیم که کسانی که قد بلندتری دارند قدم های بلند تری نیز بر میدارند، پس مسافت طولانی تری را با قدم های کمتری طی میکنند. این باعث میشود تا تعداد قدم ها و مسافت طی شده توسط افراد مختلف، متفاوت است.

  در حقیقت ساعت اپل در یک اقدام هوشمندانه در ابتدای کار از شما چند سوال در مورد سلامتی و وضعیت فیزیکی بدنتان میپرسد که شامل قد، سن، جنسیت و وزن میشود اپل از این اطلاعات استفاده میکند تا کار های انجام شده توسط کاربر خود را به طور  دقیقی تخمین بزند. و میتواند کالری سوخته شده و مسافت طی شده و مقدار طولانی بودن گام ها را اندازه گیری کند.

  این دقیقا همان مکانیزمی است که شرکت های بزرگ ساخت وسایل ورزشی مانند شرکت های تولید کننده تردمیل برای تخمین قدمهای برداشته شده و مسافت طی شده استفاده میکنند.

  همچنین اپل با استفاده از دیگر قابلیت هایی که از طریق اتصال به آیفون بدست میاورد، معیار های اندازه گیری خود را کالیبره میکند. از این قابلیت ها میتوان به اتصال GPS آیفون اشاره کرد که از طریق آن مسافت طی شده و سرعت شخص مورد نظر را به طور قابل قبولی اندازه گیری میکند.

  تهیه و تنظیم: تیم تحریریه تاپ سان