سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  کامپیوتر و سخت افزار

  کاربران ویندوز 10 به زودی میتوانند از طریق Lock Screen پسورد خود را بازیابی کنند  امکان بازیابی پسورد از طریق Lock Screen یکی از پردرخواست ترین قابلیت های ویندزو 10 تا به امروز بوده و حالا مایکروسافت قصد دارد این قابلیت را در آپدیت پاییزی به کاربران ارائه دهد. چندی پیش در مورد عرضه قابلیت های آپدیت Fall Creators به کاربران Windows Insider به صورت آزمایشی توضیح دادیم و حالا بعضی از کاربران Windows insider خبر از امکان تغییر پسورد خود از طریق Lock Screen را میدهند.

  امکان تغییر پسورد در Lock Screen میتواند بسیار کارامد باشد چرا که بسیاری از کاربران ویندوز 10 بخصوص دستگاه های خانواده سرفیس، در صورت فراموش کردن رمز عبور دیگر دسترسی به اطلاعات سیستم عامل خود ندارند. سرفیس با استفاده از قابلیت BitLocker به صورت پیش فرض اطلاعات کاربران را بر اساس رمز عبور تعیین شده، قفل گذاری میکند.

  این قابلیت به کاربران اجازه میدهد تا با کمک گرفتن از Winodws Hello و کورتانا رمز عبور دستگاه خود را بازیابی کنند. برای بازیابی رمز عبور پس از انجام مراحل امنیتی، لینک تغییر پسورد به کاربر ایمیل زده میشود و یا به شماره کاربر پیام متنی فرستاده میشود تا در کم ترین زمان ممکن دسترسی به دستگاه مبتنی بر ویندوز 10 میسر شود.