سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  رویدادها

  5 ایده مهمی که انتظار میرود در کنفرانس Google I/O 2015 مطرح شود.


  کنفرانس I/O که هرسال توسط گوگل برگزار میشود، محلی است برای ارائه ایده های جدید و نو در زمینه تکنولوژی. و حالا کنفرانس توسعه دهنگان گوگل نزدیک به یک هفته دیگر تشکیل خواهد شد. بر اساس برنامه ها و چشم اندازه های گوگل، انتظار میرود تا 5 ایده مهم در این کنفرانس معرفی و بررسی شوند.

  1.آپدیت اندروید:

  شایعات زیادی در مورد قایلیت های نسخه جدید اندروید یعنی نسخه M به گوش میرسد. اما باید منتظر بود و دید که این نسخه جدید از اندروید چه تغییرات شگفت انگیزی کرده است و در چه مواردی بهبود یافته است. در حقیقت گوگل برای نسخه جدید اندروید، زمان بندی انتشار همیشگی خود را به هم زده است و میخواهد با ارائه زود هنگام این سیستم عامل توجه همگان را به خود جلب کند. تا به امروز گوگل در مورد طراحی  و بهبود عملکرد نسخه جدید اندروید حرفهایی زده است. اما حالا باید منتظر بود و دید  این نسخه چه تغییرات مهمی کرده است.

  2.پوشیدنی های هوشمند:

  گوگل نسخه اولیه سیستم عامل Android Wear را ارائه داده است و باید منتطر آن بود و دید که این سیستم عامل چه تغییراتی کرده است.انتظار میرود که گوگل در زمینه پشتیبانی اپلیکیشن های سلامتی و تناسب اندام، پیشرفت های چشم گیری را در این سیستم عامل معرفی کند.

  3.واقعیت افزوده:

  واقعیت افزوده یکی از بحث های داغ فن آوری در سال گذشته بود.مایکروسافت، پروژه خودش را در این زمینه ارائه کرد، و گوگل نیز در این سالها با معرفی عینک گوگل سعی کرده که در زمینه واقعیت افزوده پیشتاز باشد. انتظار میرود که در کنفرانس امسال، گوگل توانایی های جدیدی را در زمینه واقعیت افزوده ارائه دهد.

  4.تصویر برداری ماهواره ای:

  در حال حاضر، گوگل با وجود خدماتی همچون Google Earth و Google Maps در زمینه مسیر یابی و تصویر برداری ماهواره ای برای استفاده عموم حرف اول را میزند. اما در کنفرانس امسال گوگل ماجرا متفاوت است. امسال گوگل با خرید سهام یک شرکت در زمینه تصویر برداری ماهواره ای قصد دارد تا قابلیت های جدید را به نمایش بگزارد.

  5.خانه های هوشمند:

  خانه های هوشمند، در کنفرانس امسال بسیار مورد توجه خواهد بود. گوگل امسال سعی دارد تا قابلیت های امنیتی بیشتری را، از جمله تشخیص خودکار دود و پخش زنگ خطر آتشسوزی در خانه های هوشمند ارائه دهد.همچنین گوگل سعی دارد تا با معرفی دستگاههای هوشمند و خودکار جدید، به ساخت خانه های هوشمند کمک کند تا بتوان در کنار امنیت بیشتر، کار های بیشتری را به صورت خودکار، و یا از طریق دستگاه های الکترونیکی انجام داد.

  لازم به ذکر است که در سال پیش نیز اندروید نسخه L و سیستم عامل Android Wear که مخصوص پوشیدنی های هوشمند بود ، توسط گوگل در کنفرانس 2014 I/O معرفی شد.