سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  کامپیوتر و سخت افزار

  رنگ‌های مختلف قلم‌های جدید سرفیس تا پایان تابستان به‌صورت عمومی عرضه نخواهند شد  قلم‌های جدید سرفیس در زمان معرفی سرفیس پرو 2017 به عنوان سریع‌ترین قلم‌های استایلوس دنیا و با 20 میلی‌ثانیه تأخیر معرفی شدند. این قلم در حال حاضر در کنار سرفیس پرو 2017 و به‌صورت جداگانه در رنگ نقره‌ای عرضه‌شده است.

  بااین‌وجود، در زمان عرضه این محصول مایکروسافت اعلام کرد که قلم سرفیس پرو 2017 همانند سرفیس پرو 3 در رنگ‌های گوناگون عرضه خواهد شد. اما حالا اخبار جدید اذعان میکنند که رنگ‌های متنوع این محصول تا پایان تابستان عرضه نخواهند شد. همچنین این خبر توسط مایکروسافت به‌طور رسمی تائید شده است. در این میان مایکروسافت تاریخ دقیق عرضه این محصول را مشخص نکرده و تنها به تخییر عرضه آن اشاره‌کرده است.

  تأخیر عرضه رنگ‌های قلم سرفیس پرو 2017 جای تعجب ندارد. مایکروسافت در حال حاضر در چند منطقه محدود این محصول را به‌صورت جداگانه عرضه می‌کند و به‌احتمال‌زیاد بسیاری از لوازم جانبی سرفیس پرو 2017 را در پاییز امسال به‌صورت عمومی در سراسر دنیا به فروش خواهد رساند. از همین رو، به نظر می‌رسد که لوازم جانبی دیگر این محصول نیز تا سپتامبر عرضه نشوند.