سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  مشکل احراز هویت Windows Hello در سرفیس پرو 4 حل شد  شرکت مایکروسافت در دو هفته گذشته آپدیت‌های زیادی برای کاربران سرفیس پرو4 عرضه کرده است. تا پیش‌ازاین کاربران این تبلت هیبریدی دو آپدیت فریم ویر را در عرض دو هفته گذشته دریافت کردند که تجربه کاربری با سخت‌افزارها، بخصوص کارت گرافیک را بهتر می‌کرد. اما حالا مایکروسافت آپدیت جدیدی برای سرفیس پرو 4 عرضه کرده تا مشکل‌های احراز هویت در Windows Hello را برطرف کند. آپدیت سوم که به‌عنوان آپدیت ماه آگوست شناخته‌شده این بار برای فریم ویر این دستگاه عرضه نشده و تنها مشکلات داخلی ویندوز با درایور دوربین را برطرف می‌کند.

  چندی پیش برخی از کاربران سرفیس پرو 4 که از Windows Hello  برای احراز هویتِ تشخیص چهره استفاده می‌کردند گزارش مشکلاتی را در این بخش دادند. آپدیت مذکور برای بهبود ارتباط سیستم‌عامل با سخت‌افزار دوربین عرضه‌شده و شامل درایور جدید دوربین سرفیس پرو 4 می‌شود.

  همان‌طور که گفته شد تنها مورد نشان داده‌شده در Change Log این آپدیت، حل مشکلات درایور دوربین سرفیس برای Windows Hello است. گفتنی است که این آپدیت  به‌صورت خودکار و از طریق Windows Update در دسترس است.