سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  ایکس باکس وان ایکس برای پیش فروش جهانی آماده شد


  نسل جدید کنسول بازی خانگی مایکروسافت در نمایشگاه E3 2017 رونمایی شد و حالا این کنسول آماده پیش فروش و عرضه به صورت جهانی شده است. مایکروسافت برای عرضه ایکس باکس وان ایکس باندل های مختلفی شامل عنواین مختلفی از بازی ها را عرضه کرده. عنوان بازی های باندل شده در ایکس باکس وان ایکس تنوع بیشتری به نسبت باندل های مدل قبلی ایکس باکس دارند و مایکروسافت این بار گزینه های بیشتری را برای گیمر ها و علاقه مندان به این کنسول ارائه کرده است.

  ایکس باکس وان ایکس، تا پیش از این تحت پروژه ای به نام اسکورپیو توسعه داده شد. این کنسول قدرت پردازش بیشتری به نسبت محصول رقیب خود یعنی پلی استیشن پرو دارد و قادر به اجرای پرادزش های بصری و گرافیکی سنگین تری در بازی ها است. فریم ریت ایکس باکس وان ایکس در حالت پیش فرض 1080p 60 FPS بوده در حالی که همین فاکتور در نسخه پروی پلی استیشن  4 برابر با 1080p 30 FPS است.

  پلی استیشن 4 پرو که در حقیقت قدرتمند ترین کنسول ژاپنی ها به حساب میاید توان پردازش تصویر با نرخ 60 فریم بر ثانیه را ندارد. تا پیش از این نیز برخی از توسعه دهندگان این کنسول تلاش کردند تا فریم ریت 720p 60 FPS را در این کنسول اجرا کنند که دستگاه قادر به اجرای صحیح آن نبود. با این تفاسیر نسخه جدید کنسول ایکس باکس وان توانسته قدرت پردازش بیشتری به نسبت رقیب سر سخت خود نشان دهد و توجه بسیاری از گیمر های حرفه ای را به خود جلب کند.