سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  چگونه برای استفاده از خدمات اینترنتی مایکروسافت، حساب باز کنیم


  مایکروسافت یکی از بزرگترین غول های تجاری دنیاست که در ابتدا با ساخت سیستم عامل ویندوز مشهور شد، و پس از آن با عرضه سیستم عامل برای تلفن های هوشمند، مجموعه نرم افزار آفیس، کنسول بازی ایکس باکس، خدمات اینترنتی مختلف، مایکروسافت بند، تبلتهای سرفیس و محصولات جانبی آن، باعث شده تا ارتباط ما با این شرکت روز به روز بیشتر شود.

  برای دسترسی به تمام خدمات اینترنتی مایکروسافت و همچنین دسترسی به اپ استور سیستم عامل ویندوز، به یک حساب مایکروسافت نیاز داریم. این خدمات اینترنتی شامل پست الکترونیکی Outlook، فضای ابری Onedrive که به صورت رایگان 15 گیگابایت است و میتوان آن را با پرداخت هزینه تا 1 ترابایت افزایش داد و همچنین استفاده آنلاین از برنامه های ضروری مجموعه آفیس که شامل پرداشگر متنی Word و برنامه محاسباتی Excel میشود و به راحتی میتوان به صورت آنلاین به آنها دسترسی پیدا کرد. همچنین در برای دسترسی به خدماتXbox Live  نیز نیاز به حساب مایکروسافت دارید.

  برای ساخت حساب مایکروسافت میتوانید به راحتی با وارد شدن به وبسایت Outlook.com ، گزینه Sign up now در قسمت پایین سمت راست را کلیک کرده و وارد فرم ثبت نام شوید.

  در بخش ثبت نام ابتدا نام و نام خانوادگی، نام کاربری مورد نظر خود و رمزعبور مورد نظر و تکرار آن را وارد کرده و پس از آن به چند سوال شخصی دیگر مانند کشور محل زندگی. تاریخ تولد به تقویم میلادی و جنسیت به پایین ترین بخش فرم بروید. در پایین ترین بخش این فرم، مایکروسافت از شما یک شماره موبایل به همراه پیش شماره درخواست میکند. دقت کنید که پیش شماره ایران +98 است. در نهایت نیز با وارد کردن کد امنیتی که در پایین صفحه به صورت تصویری به شما نشان میدهد وارد بخش بعدی ثبت نام میشوید.

  در بخش نهایی نیز مایکروسافت از شما درخواست میکند که اطلاعات وارد شده را به دقت بررسی کنید و در نهایت آنها را تایید کنید. پس از تایید اطلاعات، مایکروسافت یک کد تایید به شماره تلفن شما میفرستد با وارد کردن آن، شماره تلفن شما نیز تایید میشود.

  با گذراندن بخش نهایی، شما صاحب یک حساب مایکروسافت میشوید. و به راحتی میتواند از خدمات اینترنتی شرکت مایکروسافت استفاده کنید.