سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  ایکس باکس وان اس سفارشی برای دی جی ها


  مایکروسافت به تازگی برنامه ای ویژه برای کنسول های اختصاصی خودش در نظر گرفته است. همانطور که میدانیم ایکس باکس وان ایکس قرار از در ماه نوامبر به صورت عمومی عرضه شود؛ اما جالب اینجاست که فعالیت مایکروسافت تا پایان سال جاری تنها به عرضه نسخه X کنسول نسل هشتمی ختم نمیشود.

  بر همین اساس شرکت مایکروسافت اخیرا همکاری جدیدی را با  گروه  موسیقی آمریکایی Chainsmokers شروع کرده است. حاصل همکاری با این گروه موسیقی که شامل دو دی‌جی شناخته شده است، به تولید یک نسخه سفارشی از ایکس باکس وان اس منجر شده است که قابلیت کنترل و تغییر نور های محیط را دارد و میتواند بر اساس تنظیمات و صدا های تولید شده افکت های مختلفی را در محیط ایجاد کند.

  این محصول همانطور که Xbox Wire در مورد آن توضیح داده، از یک پردازنده کوچک و قدرتمند استفاده میکند تا از طریق درگاه USB بتواند صداهای ایجاد شده را به افکت های نوری تبدیل کند. ایکس باکس وان اس شخصی سازی شده جدید دارای یک نمایشگر نور رنگی  60 پیکسل است که به قول مایکروسافت توانایی ساخت افکت های سه بعدی را دارد.

  مایکروسافت در سال جاری تلاش زیادی برای ارائه نسخه های سفارشی کنسول ایکس باکس وان اس کرده است. ردموندی ها در این میان تلاش میکنند تا ایکس باکس وان را به عنوان یک دستگاه قدرتمند با قابلیت هایی فراتر از اجرای بازی ویدیویی معرفی کنند، بر همین اساس نسخه های سفارشی شده این کنسول با همکاری شخصیت های مختلف که در زمینه های موسیقی، ورزش، سینما، تلویزیون، مد و هنر فعال هستند ساخته شده است که به احتمال زیاد برخی از آنها تا پایان سال 2017 آماده فروش خواهند شد.

  با اقدامات اخیری که مایکروسافت در زمینه توسعه ایکس باکس انجام داده، به نظر میرسد که مایکروسافت برنامه ای ویژه برای عرضه کنسول های ایکس باکس در سال 2018 داشته باشد.