سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  نسخه LTE اپل واچ سری سوم تنها در کشور خریداری شده کار خواهد کرد  بر اساس جدید ترین اخبار از منابع رسمی، اپل واچ سری سوم که به شبکه موبایل LTE متصل میشود تنها در کشور خریداری شده کار خواهد کرد و کاربرانی که میخواهند در کشوری دیگر از اپل واچ LTE استفاده کنند باید در کشور دوم یک اپل واچ دیگر تهیه کنند. با احتساب این مسئله؛ به نظر میرسد که اپل واچ سری سوم تنها در یک کشور کاربرد خواهد داشت.

  بر همین اساس نیز یکی از کارمندان بخش پشتیبانی اپل اعلام کرده که اپل واچ های سری سوم که در آمریکا خریداری شده اند تنها با 4 اوپراتور تلفن همراهی که در آمریکا فعالیت دارند کارمیکنند. احتمالا این محدودیت به دلیل طراحی سخت افزاری موجود در اپل واچ های سری سوم است.

  اپل واچ های سری سوم قابلیت اتصال به شبکه LTE را دارند اما در آنها خشاب سیم کارت تعبیه نشده و تنها از طریق اتصال مستقیم به شبکه کار میکنند. علاوه بر این اپل واچ سری سوم از رومینگ بین الملل نیز بهره مند نخواهد بود و فعلا تا اطلاع ثانوی از طرف اپل و هیچ اوپراتور دیگری در دنیا غیر از کشور خریداری شده به شبکه متصل نمیشود.

  اپل واچ سری سوم هفته پیش در طی کنفرانس دوازدهم سپتامبر معرفی شد. مهم ترین تغییر این ساعت هوشمند قابلیت اتصال به شبکه موبایل است که از طریق ارتباط مستقیم و بدون سیم کارت متصل میشود.