سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  آیفون 8 آماده سفارش شد؛ هنوز از آیفون ایکس (10) خبری نیست


  اپل روز سه شنبه آیفون 8 و آیفون 8 پلاس را به عنوان نسل جایگزین آیفون 7 و آیفون 7 پلاس معرفی کرد و حالا این تلفن های هوشمند آماده دریافت سفارش و پیش خرید شده اند.

  بر همین اساس وب سایت رسمی اپل در حال حاضر از کشور های استرالیا، اتریش، بلژیک، کانادا، چین، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، نوزیلند، آمریکا، انگلستان، امارات و چند کشور دیگر سفارش های خرید آیفون های جدید را دریافت میکند.

  اپل در آمریکا آیفون 8 را با 4 اوپراتور مهم یعنی Verizon, AT&T, Sprint و T-Mobileآماده فروش کرده است و از همین حالا موج پیش فروش آیفون های جدید شروع شده است. با این حال اپل هنوز از تاریخ دقیق ارائه آیفون 8 در هر کشور خاص سخنی به میان نیاورده است.

  گفتنی است که در حال حاضر اپل تنها نسخه های 64 و 256 گیگ آیفون 8 و 8 پلاس را با سه رنگ نقره ای، طلایی و Space Gray آماده پیش فروش کرده است. پیش فروش آیفون 8 در حالی شروع شده که هنوز خبری از پیش فروش آیفون ایکس یا همان آیفون 10 در دست نیست.

  پیش بینی ها حاکی از آن است که اپل برای ارائه آیفون ایکس و تامین آن تا حدودی با تاخیر مواجه است و تا اوایل سال 2018 قادر به فروش نسخه 10 آیفون به صورت جهانی نیست.