سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  اطلاعاتی جدید از GoPro Hero 6 Black فاش شد


  شرکت GoPro تصمیم دارد تا از نسل جدید دوربین های حرکتی خود موسوم به Hero در پاییز امسال رونمایی کند. اما حالا پیش از شروع فصل پاییز تصاویری از یک دوربین با برند GoPro منتشر شده که شایعات در مورد نسل جدید دوربین های این شرکت را بیشتر میکند.

  تصویر مذکور اولین بار هفته گذشته توسط وب سایت Photo Rumors منتشر شده است که حاکی از تلاش GoPro برای ساخت یک دوربین جدید با قابلیت های تصویری بهتر دارد. تصویر فوق احتمالا متعلق به GoPro Hero 6 Black است که از لحاظ زبان طراحی، شباهت های زیادی با دوربین Hero 5 ساخت این شرکت دارد.

  در صورتی که تصویر فوق صحت داشته باشد، دوربین GoPro Hero 6 Black با لنز 12 مگاپیکسلی با قدرت تصویر برداری 4K به همراه فریم ریت 60Fps خواهد بود. بر اساس شایعات GoPro Hero 6 Black قابلیت مقاومت در برابر آب را تا عمق 33 فوتی دارد که به نظر دستگاه کاربردی برای غواصی های سطحی به حساب میاید.

  تنها پس از گذشت یک هفته، و در روز گذشته، برای بار دوم تصویری دیگر از این دوربین هوشمند منتشر شده است. تصویر جدید شایعات در مورد قابلیت های گوپروی جدید را تایید می کند. تصویر گرفته شده از جعبه این محصول جدید، صحت میزان مقاومت این دوربین در برابر آب و کیفیت لنز را تایید میکرد.

  براساس تصویر دوم، نسل جدید دوربین گوپرو با قیمت 649 دلار در کانادا آماده فروش شده است که می توان بر اساس آن حدس زد که در آمریکا با قیمت 499 دلار به فروش برسد.

  گفتنی است که نسخه حال حاضر دوربین های گوپرو، یعنی Hero 5 و Hero 5 Session تنها قابلیت ثبت تصاویر با کیفیت 4K با فریم ریت 30FPS را دارند که افزایش فریم ریت در نسل جدید یک قدم رو به جلو به حساب میاید. اطلاعات منتشر شده از GoPro Hero 6 Black به احتمال زیاد قابل اتکا است، اما با این حال کمپانی سازنده این محصول هنوز اطلاعات دقیقی از آن را ارائه نداده است.