سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  کنترل پریسکوپ زیر دریایی ها با استفاده از دسته ایکس باکس


  نیروی دریایی ارتش آمریکا در اقدامی عجیب تصمیم به خرید تعداد زیادی کنترلر ایکس باکس 360 کرده تا از طریق آن پریسکوپ های زیر دریایی ها را کنترل کند. بر همین اساس اولین زیر دریایی که از این پس پریسکوپ هایش را با کنتترلر ایکس باکس 360 کنترل میکند USS Colorado خواهد بود. گفتنی است که این زیر دریایی از ماه نوامبر آماده انجام وظایف محول شده میشود.

  ارتش نیروی دریایی آمریکا همچنین تصمیم دارد تا از دسته ایکس باکس در زیر دریایی های کلاس ویرجینیا نیز استفاده کند تا از طریق آن سیستم تصویر برداری ها، کنترل هلکوپتر ها و سیستم های کنترلی پیچیده را کنترل کند. این زیر دریایی ها از لحاظ قیمت، تاحدودی ارزان تر از زیر دریایی های مدرن آمریکایی هستند و بیشتر در اواخر دهه 1990 تولید میشدند.

  نوآوری برای استفاده از دسته ایکس باکس 360، توسط یکی از ملوانان نیروی دریایی مطرح شده است. او ادعا کرده که تا پیش از این بسیاری از ملوانان از سیستم کنترلی پریسکوپپ ها و تغییر دشوار آنها ابراز نارضایتی کرده بودند. سیستم کنترلی پریسکوپ ها تا پیش از این نزدیک به 38000 دلار قیمت داشت که حالا با یک دسته ایکس باکس 20 دلاری کنترل میشود.

  ملوانان زیر دریایی ها ادعا کرده اند که دسته ایکس باکس علاوه بر این که قیمت ارزان تر و قابلیت کنترل آسان تری دارد، قدرت مانور بیشتری دارد و زمان آموزش کارآموزان نیروی دریایی برای آن به مراتب کمتر خواهد بود.