سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  رویدادها

  جمعه ها با سبد سان


  سبد سان

  "سبد سان " چیست؟!

  "تاپ سان" در راستای ارج نهادن به مشتریان خود هر هفته روزهای جمعه تعدادی از کالاهای پرفروش و محبوب بازار را از دسته بندی های متفاوت کالایی خود در مجموعه ای با نام "سبد سان" عرضه می کند. این کالاها با قیمتهایی پایین تر از سطح بازار و فقط به مدت یک شبانه روز در سایت قرار داده می شود و به این علّت که تعداد آنها محدود است امکان تمام شدن آن ها قبل از پایان روز وجود دارد.

  هزینه ارسال کالاها

  تا اطلاع ثانوی در صورتی که مجموع سفارش شما از سبد سان در روز جمعه بالاتر از 400 هزار تومان باشد ارسال آن به سراسر کشور رایگان خواهد بود. در غیر این صورت 10 تا 20 هزار تومان بسته به فاصله شما به مجموع خرید اضافه خواهد شد.

   

  چه کالاهایی؟

  کالاهایی که در سبد سان قرار می گیرد متنوّع است و می تواند شامل لپ تاپ –تبلت – تلفن همراه – لوازم جانبی و تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات باشد. سعی می شود هر هفته از میان این گروه های کالایی، کالاهای با کیفیت بهتر و فروش بالاتر داخل این سبد قرار گیرد.

   

  در اوّلین سبد سان چه کالاهایی قرار خواهد گرفت؟! سایت www.topsun.ir را در روزهای جمعه حتماً چک کنید تا از این پیشنهادات عقب نمانید. خرید خود را آنلاین انجام دهید و درب منزل منتظر رسیدن کالای خود باشید.

   

  صفحه دائمی سبد سان: http://www.topsun.ir/61-SabadSun