سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  موبایل

  قابلیت یکپارچه‌سازی بیشتر ویندوز 10 با لانچر جدید مایکروسافت در اندروید


  لانچر جدید مایکروسافت به کاربران اندروید امکان داشتن یک محیط کاربری یکپارچه با ویندوز 10 را می‌دهد.

  کاربری یکپارچه در محیط ویندوز و اندروید با استفاده از این لانچر به کاربر اجازه کارهایی نظیر ادامه ویرایش یک متن یا سند، ادامه خواندن یک وب‌سایت و مشاهده تصاویر از کامپیوتر به اندروید و برعکس را می‌دهد.

  Micorosft Launcher آپدیت جدید Arrow Launcher است که دو سال پیش برای سیستم‌عامل اندروید منتشر شد. تا پیش ‌از این لانچر اختصاصی ردموندی ها امکان محدودتری در اجرای قابلیت‌های مختلف داشت و به‌جای آن مایکروسافت روی یک اپلیکیشن مجزا برای اندروید، به نام continue on PC تمرکز کرده بود.

  در لانچر جدید مایکروسافت کاربران اندروید می‌توانند قابلیت‌هایی بیش ازآنچه در یکپارچه‌سازی Continuity که اپل برای macOS و iOS عرضه کرده بود را تجربه کنند. بر همین اساس کاربران Microsoft Launcher می‌توانند با انتخاب یک فایل از روی صفحهHome در اسمارت فون اندرویدی خود، آن را از طریق حساب OneDrive به کامپیوتر ویندوزی خود انتقال دهند.

  این اجراگر از طراحی جدید اختصاصی مایکروسافت با نام  فلوئنت استفاده می‌کند که محیط کاربری دستگاه اندرویدی را با دستگاه ویندوزی یکی می‌کند. امکان ارسال و همگام‌سازی اطلاعاتی نظیر رویدادها و یادآورهای کاربر را در هر دو سیستم‌عامل دارد.

  Microsoft Launcher هم‌اکنون در حال بررسی‌های متعدد است و هنوز نسخه نهایی آن ارائه نشده است. بااین‌وجود مایکروسافت نسخه بتای این لانچر را برای کاربران Tester اندروید منتشر کرده و از طریق این لینک در Play Store در دسترس عمومی گذاشته است.

  از زمان به دست گرفتن مدیریت مایکروسافت توسط ساتیا نادلا، سیاست‌های رقابت جویانه این کمپانی نسبت به شرکت‌های تولیدکننده تلفن‌های همراه کمتر شده است. مایکروسافت در این مدت حدوداً سه‌ ساله، تمرکز بیشتری برای توسعه اپلیکیشن های اختصاصی اکوسیستم خود نظیر مجموعه نرم‌افزاری‌های آفیس، اپلیکیشن های مدیریت و ویرایش تصاویر و حتی بازی‌های اختصاصی ویندوز 10  در اندروید و iOS  کرده است.