سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  تبلت

  گزینه ای جدید به رنگ بندی محصولات سرفیس اضافه خواهد شد


  مایکروسافت به‌تازگی اعلام کرده که گزینه‌ای جدید را برای رنگ‌بندی موجود در سری محصولات جانبی سرفیس ها اضافه خواهد کرد. بر همین اساس رنگ جدید آبی کم‌رنگ (Aqua) به محصولاتی نظیر قلم سرفیس، تایپ کاور اختصاصی سرفیس پرو و Arc Touch Mouse اختصاصی سرفیس اضافه خواهد شد.

  این مجموعه از اکسسوری های مایکروسافت در حال حاضر در رنگ‌های مشکی، آبی کبالت (Cobalt Blue)، نقره‌ای پلاتینی (Platinum) و قرمز کبود (Burgundy) موجود است.

  بااین‌حال مایکروسافت به‌تازگی تصمیم گرفته تا مجموعه لوازم جانبی سرفیس پرو را با تنوع بیشتری تولید و عرضه کند و در آینده‌ای نزدیک رنگ آبی کم‌رنگ (Aqua) نیز به آن اضافه می‌شود.

  مایکروسافت ضمن تأکید بر به‌کارگیری بهترین و باکیفیت‌ترین مواد قابل‌استفاده در ساخت این اکسسوری ها، اعلام کرده که لوازم جانبی در رنگ جدید  به‌زودی برای کاربران محصولات سرفیس عرضه خواهند شد که با تمامی سرفیس پروهای جدید سازگاری کامل خواهند داشت.

  گفتنی است که رنگ آبی کم‌رنگ (Aqua) در زمان معرفی سرفیس پرو 2017 در رویداد ماه می سال میلادی جاری به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی در رنگ بندی موجود برای اکسسوری این محصول معرفی شد که تا به امروز برای عرضه و فروش آماده نشده بوده است.  اما حالا مایکروسافت اعلام کرده است که این رنگ در سری محصولات جانبی سرفیس پرو 2017 از روز هفدهم اکتبر در برخی از کشورها آماده فروش خواهد شد.

  مایکروسافت در تولید سری محصولات خانواده سرفیس به لوازم جانبی اختصاصی اهمیت زیادی داده است. تمامی محصولات سرفیس از زمان تولید و عرضه سرفیس پرو 3 در رنگ خاکستری تولید می‌شوند. با این حال تمامی محصولات جانبی اورجینال سرفیس در رنگ بندی‌های گوناگون و متنوع تولید می‌شوند تا توجه سلایق مختلف را به خود جلب کنند.

  مایکروسافت همچنین از اوایل سال جاری به این مسئله توجه بیشتری کرده و لوازم جانبی لوکس و مدرن بیشتری را در رنگ‌های متنوع برای سری محصولات سرفیس تولید و به فروش می‌رساند.