سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  تبلت

  موبایل پی سی‌ها با یک بار شارژ 29 ساعت فیلم پخش میکنند


  دو روز پیش مایکروسافت در کنفرانس مشترکی که به همراه شرکت کوالکام برگزار کرده بود، اطلاعاتی در مورد کامپیوترهای همراه مجهز به جدیدترین نسل پردازنده‌های اسنپ دراگون و ویندوز 10 را منتشر کرد.

  اما حالا شرکت کوالکام اطلاعات بیشتری را در مورد این دستگاه‌ها منتشر کرده. پیش از این مایکروسافت عمر باتری این دستگاه‌ها که به موبایل پی سی معروفند را "تغییر دهنده بازی" عنوان کرده بود و حالا کوالکام ادعا کرده که قدرت باتری این دستگاه‌ها "غیر قابل باور" خواهد بود.

  Don McGuire نایب رئیس بخش بازاریابی جهانی کوالکام در ادعای اخیر خود اعلام کرده که قدرت کارکرد موبایل پی سی‌ها "فراتر از انتظار" است.

  Pete Bernard نیز به عنوان مدیر برنامه نویسی مایکروسافت در تائید سخنان McGuire اعلام کرده قدرت باتری این دستگاه‌ها به حدی است که کاربران این محصولات پس از یک سال استفاده از این دستگاه‌ها، سطح توقع بالاتری برای خرید یک دستگاه همراه خواهند داشت. وی همچنین ادعا کرد که موبایل پی سی‌ها عادت شارژ کردن دستگاه‌های همراه را میان مردم تغییر خواهد داد.

  بر همین اساس مایکروسافت و کوالکام ادعا کرده‌اند که این دستگاه‌ها می‌توانند با یک بار شارژ 29 ساعت به طور مداوم و با اتصال WiFi از نت فلیکس ویدیو پخش کنند.در عین حال اتصال مشترک WiFi و LTE می‌تواند بالای 20 ساعت شارژ و کارکرد را برای نوع دستگاه‌ها به ارمغان بیاورد.

  این مسئله در حالی است که دستگاه‌های سرفیس که هم اکنون مایکروسافت توسعه داده با پردازنده Intel Core i5 بین 9 تا 10 ساعت شارژ نگه می‌دارند.

  McGuire همچنین در مورد دستگاه‌های آینده تولید شده توسط مایکروسافت و کوالکام ادعا کرد که این دستگاه‌ها هر چند روز یک بار به شارژ نیاز پیدا خواهند کرد و عادت شارژ روزانه این محصولات در بین کاربران تغییر خواهد کرد.

  مایکروسافت و کوالکام از سال گذشته تصمیم به همکاری مشترکی برای توسعه و تولید دستگاه‌هایی مجهز به نسخه دسکتاپ سیستم‌عامل ویندوز 10 و پردازنده‌های اسنپ دراگون گرفتند. اولین نسخه این دستگاه‌ها که به موبایل پی سی معروف هستند قرار است تا پایان سال 2017 روانه بازار و ارائه به مصرف‌کنندگان شود.