سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  نسخه فیزیکی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds برای ایکس باکس عرضه خواهد شد


  بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds به تازگی توانسته توجه‌های زیادی را به خود جلب کند. این بازی آنلاین و اکشن توانسته در مدت زمان کوتاهی تعداد میلیونی کاربرها را در حوزه ویندوز و استیم به سمت خود جذب کند.

  با وجود اینکه کمپانی توسعه دهنده هنوز به صورت رسمی از تاریخ عرضه نسخه کنسول حرفی به میان نیاورده است، منابع قابل اعتماد خبر از عرضه نسخه فیزیکی این بازی برای ایکس باکس وان داده اند. پیش نمایش این بازی برای کنسول‌های ایکس باکس قرار است تا پایان سال جاری میلادی آماده عرضه شود.

  بر اساس توییت منتشر شده در حساب رسمی PlayerUnknown’s Battlegrounds، این بازی قرار است ابتدا برای کنسول ایکس باکس، به صورت فیزیکی عرضه شود و احتمالاً در آینده‌ای نه چندان دور بر روی کنسول‌های دیگر نیز آماده فروش شود.

  PlayerUnknown’s Battlegrounds در حال حاضر برای کامپیوترهای شخصی عرضه شده  و توانسته در مدت چند ماه به یکی از پراستفاده‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین اکشن تبدیل شود. تعداد کاربران آنلاین این بازی در ماه جاری میلادی به رقم دو میلیون نفر رسیده و با فاصله زیادی از بازی  Dota 2 با تعداد 1.2 میلیون کاربر آنلاین در صدر جدول بازی‌های پرطرفدار بازار قرار گرفته است.

  تا پیش از این مایکروسافت در E3 سال 2017 که چند ماه پیش برگزار شد قول انتشار این بازی را برای کنسول ایکس باکس وان داده بود و اعلام کرده بود که این بازی به دلیل محبوبیت بالا توان ورود به دنیای ایکس باکس را خواهد داشت.

  PlayerUnknown’s Battlegrounds در حال حاضر تنها به صورت دیجیتالی برای ویندوز، استیم و کنسول‌های استیم موجود است که با ورود به ایکس باکس می‌تواند از جامعه کاربری ایکس باکس لایو نیز برای افزایش محبوبیت خود استفاده کند.

  گفتنی است که هنوز تاریخ انتشار نسخه ایکس باکس این بازی مشخص نشده اما مطمئناً تا پایان فوریه 2017 (اسفند 1396) آماده عرضه خواهد بود.