سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  سیستم عامل و نرم افزار

  خریداران سرفیس لایسنس سه ماهه Adobe Creative Cloud دریافت می‌کنند


  مایکروسافت در ساخت سری محصولات سرفیس تمامی نیروی خود را برای ساخت ابزاری برای خلاقیت و نوآوری به کر گرفته است. به همین منظور کمپانی بزرگ ردموند اخیر همکاری جدیدی را با شرکت Adobe شروع کرده است که بر اساس آن برخی از محصولات نرم افزاری این شرکت قابلیت‌ها و امکانات بیشتری را در اختیار کاربران سرفیس قرار خواهند داد.

  به تازگی خبر پشتیبانی Photoshop Creative Cloud از سرفیس دایل به اندازه کافی سرو صدا به پا کرده بود که بر اساس آن سرفیس دایل امکان کنترل بسیاری موارد در فتوشاپ را پیدا کرده بود.

  با این حال بسیاری از کاربران سری محصولات سرفیس خواستار قابلیت‌های بیشتر و ویژه‌تر از محصولات جانبی سرفیس در برنامه‌های توسعه یافته کمپانی بزرگ Adobe هستند. بر همین اساس کمپانی توسعه دهنده فتوشاپ اعلام کرده که خریداران محصولات جدید سرفیس، نظیر سرفیس لپ تاپ، سرفیس پرو 2017 و سرفیس بوک 2 در آینده‌ای نزدیک خواهند توانست از لایسنس Adobe Creative Cloud به همراه 1 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری Adobe استفاده کنند. این قابلیت از امروز برای برخی از کشورهایی که مایکروسافت محصولات سری سرفیس را به طور رسمی در آن‌ها به فروش می‌رساند، شروع شده و خریداران تا روز 18 ژانویه می‌توانند با خرید این محصولات از اکانت سه ماهه به طور رایگان استفاده کنند.

  مایکروسافت تا پیش از این نیز در تبلیغ و نشان دادن قدرت پردازش مرکزی و گرافیکی سرفیس ها، همواره نرم افزار فتوشاپ را برای اجرای پردازش‌های گرافیکی سخت در سرفیس ها نشان می‌داد. سرفیس ها بدون هیچ مشکلی می‌توانند تمامی نرم افزارهای توسعه داده شده توسط شرکت Adobe را اجرا کرده و به عنوان یک کامپیوتر ورک استیشن همراه تمامی نیازهای کاربران را برطرف سازند.

  ابزارهای جانبی محصولات سرفیس نظیر قلم سرفیس و سرفیس دایل نیز در زمان معرفی به عنوان ابزاری هوشمند برای طراحی و کنترل رابط کاربری در نرم افزارهای مشابه فتوشاپ معرفی شدند. بر همین اساس، ابزارهای جانبی سرفیس به عنوان مجموعه محصولاتی کاملاً سازگار با اپلیکیشن های حرفه معرفی و توسعه داده‌شده‌اند