سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  سیستم عامل و نرم افزار

  طراحی جدید اسکایپ به ویندوز و مک آمد


  مایکروسافت در چند ماه گذشته رابط کاربری پیام‌رسان اسکایپ را روی پلتفرم موبایل در اندروید و iOS تست کرده است و حالا این شرکت، طراحی جدید پیام‌رسان خود را برای پلتفرم دسکتاپ و دستگاه‌های ویندوزی و مک عرضه کرده است. طراحی جدید اسکایپ که از دیشب عرضه شده، رابط کاربری مشابهی با پیام‌رسان اسنپ چت دارد.

  در طراحی جدید اسکایپ تم‌های مختلف برای امکان سفارشی سازی و شخصی سازی چت‌ها موجود شده تا کاربران ارتباط بیشتری با این پیام‌رسان برقرار کنند.

  در طراحی جدید کاربران می‌توانند بر اساس فاکتورهای مختلف نظیر زمان، پیام خوانده نشده، یا وضعیت آنلاین بودن یا آفلاین بودن دوستان، چت‌ها را مرتب کنند. علاوه بر این، پنل نوتیفیکیشن‌های چت‌ها به همراه روش مدیریت منشن ها در چت‌های گروهی دستخوش تغییرات بهتری شده است که در کنار آن کاربران می‌توانند تماس‌های از دست رفته خود را با ظاهر جدیدتری مشاهده کنند.

  علاوه بر این کاربران می‌توانند از این پس با استفاده از اسکایپ جدید، ویدیوهای منتشر شده از یوتیوب را به طور مستقیم برای دوستانشان ارسال کنند و دوستان آن‌ها بدون بستن اسکایپ می‌توانند با رابط کاربری یکپارچه، ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده را ببینند.

  کاربران ویندوز و macOS از همین حالا می‌توانند با دانلود و نصب نسخه جدید اسکایپ از طراحی جدید این پیام‌رسان استفاده کنند. گفتنی است که نسخه جدید اسکایپ از ویندوز 7، ویندوز 8 و همچنین ویندوز 10 پشتیبانی می‌کند.

  مایکروسافت در یکی دو سال اخیر تلاش کرده تا سیستم عامل دسکتاپ خود را بیشتر شبیه رابط کاربری سیستم عامل‌های همراه نظیر اندروید و iOS کند. بر همین اساس، مایکروسافت تصمیم دارد تا تجربه‌ای یکپارچه از ویندوز 10 را در دستگاه‌های دسکتاپ و همراه ارائه دهد.

  شرکت بزرگ ردموند در چند سال اخیر تمرکز خود را بیشتر روی توسعه نرم افزارهای یکپارچه برای حوزه موبایل و دسکتاپ متوجه ساخته و همین کار در نهایت باعث تمرکز بیشتر این شرکت روی توسعه نرم افزارهای سیستم عامل‌های اندروید و iOS و همچنین مرگ ویندوز فون شد.