سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  تبلت

  سرفیس ها صد درصد قابل اتکا هستند


  مایکروسافت ادعا کرده که در میان صد هزار دستگاه سرفیس تنها یک دستگاه به مشکل برمی‌خورد.

  اوایل سال میلادی جاری یک گزارش مربوط به مصرف کنندگان ادعا کرد دستگاه‌هایی که با برند سرفیس تولید می‌شوند، از لحاظ کارکرد دچار مشکل هستند و باعث نارضایتی بسیاری از کاربران شده‌اند. همین مسئله باعث واکنش مایکروسافت شد و این شرکت در ماه‌های بعدی تلاش کرد تا  اشتباه بودن این ذهنیت را ثابت کند.

  در این گزارش ادعا شده بود که درصد بالایی از کاربران سرفیس در طول دو سال اول کار با دستگاه خودشان حداقل یک یا دو بار با مشکلاتی بحرانی مواجه می‌شوند و تحلیلگر این گزارش توصیه کرده بود، کاربران از این دستگاه‌ها استفاده نکنند.

  این گزارش در نهایت باعث واکنش تند مایکروسافت در این زمینه شد. بر همین اساس، Panos Panay مدیر ارشد بخش سخت افزار مایکروسافت اعلام کرد که درصد رضایت‌مندی کاربران سرفیس در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی بسیار بالا و نزدیک به 90 درصد است.

  اما حالا پس از گذشت چند ماه از عرضه سرفیس پرو 2017 و سرفیس لپ تاپ و اخیراً سرفیس بوک 2، Ryan Gavin یکی مدیران بخش سخت افزار و توسعه دستگاه‌های سرفیس مصاحبه‌ای با ZDNet انجام داده است و در طی آن ادعا کرده که در میان صد هزار دستگاه سرفیس تنها یک دستگاه به مشکل برمی‌خورد. بر همین اساس او ادعا کرده که مایکروسافت به اتکا پذیری 100 درصدی نزدیک شده و دستگاه‌های سرفیس به طور کامل قابل کارکرد هستند و کاربران این دستگاه‌ها به هیچ وجه نباید نگران عمل کرد منفی یا ضعیف دستگاه‌های خود باشند.

  Gavin در عین حال ادعا کرده که دستگاه‌های سرفیس نظیر سرفیس لپ تاپ و سرفیس استودیو تنها در 0.001 درصد موارد به مشکل بر می‌خورند.

  بر اساس این ادعا می‌توان به نتیجه رسید که  دستگاه‌های خانواده سرفیس جزو قدرتمندترین و در عین حال قابل اعتماد ترین دستگاه‌های ویندوزی موجود در بازار هستند که از لحاظ کاربری جایگاه مناسبتری، حتی نسبت به سری لپ تاپ‌های مک بوک دارند.