سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  معرفی کیبورد گیمینگ جدید ریزر؛ ضد آب و گران قیمت


  ریزر بلک ویدو - Razer blackwidow

  شرکت ریزر هفته گذشته از صفحه کلید جدید خود با نام Razer BlackWidow رونمایی کرد.

  به طور کل کمپانی ریزر تمامی محصولات خود را با تمرکز ویژه به گیمرها تولید می‌کند. محصولات این برند معروف، معمولاً در دسته محصولات رده بالا و پرمیوم قرار می‌گیرند که مهم‌ترین خصوصیات آن‌ها شامل کیفیت کاری بالا، امکان شخصی سازیِ قابل توجه و قیمت نسبتا بالا است.

  دکمه های این صفحه کلید رده بالا با مکانیزم مکانیکی طراحی و ساخته شده است و قابلیت مقاومت در برابر آب و گرد و غبار را دارد. BlackWidow جدید دارای استاندارد IP54 است تا گیمرها برای کار با آن نیازی به نگرانی در مورد اتفاقات احتمالی در شرایط کاری دشوار را نداشته باشند.

  BlackWidow جدید کمپانی ریزر همچنین دارای نور پس زمینه قابل شخصی سازی است. بر همین اساس، دارندگان این محصول می‌توانند با استفاده از نرم افزار  Synapseتوسعه یافته توسط شرکت ریزر، نور پس زمینه دکمه‌ها را شخصی سازی کنند.

  سوییچ‌های مکانیکی ریزر همچنین دوام کاری این صفحه کلید را افزایش داده‌اند. بر همین اساس دکمه‌های بلک ویدو امکان فشار تا هشتاد میلیون بار را در بازه عمر مفید کاری خود دارند.

  کیبورد جدید با برچسب  قیمت 10.9.99 دلار ( حدوداً معادل  چهار میلیون و پانصد هزار تومان) آماده عرضه به بازار آمریکا و جهان شده است.

  شرکت ریزر در معرفی بلک ویدو ادعا کرده که این صفحه کلید، مقاومت کاملی در برابر ضربه دارد و می‌تواند همراه همیشگی گیمرهای حرفه‌ای و خانگی در شرایط مختلف باشد.

  به طور خلاصه قابلیت‌های کیبورد جدید ریزر با عنوان بلک ویدو شامل موارد زیر می‌شود:

  1.      سیستم هوشمند برای مقابله با فشارهای ناخواسته

  2.      طول عمر مفید کاری 80 میلیون فشار برای هر دکمه

  3.      سازگار با نرم افزار Synapse

  4.      پشتیبانی کامل از macro recording و برنامه ریزی

  5.      حالت ویژه Gaming mode

  6.      وزن منحصر به فرد معادل 348 گرم

  7.      مجهز به ارتباط سیمی