سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  رقابت جدید سامسونگ با سرفیس هاب در CES 2018


  شرکت سامسونگ از محصول جدید خود با عنوان Flip در جریان CES 2018 رونمایی کرده است. این محصول شباهت بسیار زیادی به وایت برد ویندوزی مایکروسافت با عنوان سرفیس هاب دارد.

  بدون هیچ شکی می‌توان ادعا کرد که کره‌ای‌ها با معرفی Flip تلاش دارند تا با مایکروسافت و محصول ویژه آن‌ها با عنوان سرفیس هاب رقابت کنند. در حقیقت این محصول نتیجه تلاش سامسونگ برای جلب توجه استارت آپ‌ها و شرکت‌های تجاری مختلف است. 

  این محصول از یک نمایشگر بزرگ با رابط کاربری لمسی تولید شده است که دارای لولاهایی چرخشی برای تغییر زاویه تا 90 درجه است. در حقیقت وجود این لولاها می‌تواند تنها مزیت این محصول به نسبت سرفیس هاب و یا Google JamBoard به حساب بیاید. این محصول سازگاری کامل با دیگر محصولات تولید شده توسط سامسونگ را دارد و می‌تواند به راحتی موارد مختلف را به تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها و کامپیوترهای همراه این کمپانی ارسال کند. در حقیقت سامسونگ با توسعه و تولید Flip تلاش کرده تا اکوسیستم اختصاصی خودش را توسعه و عرضه کند. 

  سازگاری این دستگاه با دیگر محصولات ساخته شده توسط سامسونگ امکان اتصال، انتقال فایل و فید صدا و تصویر را به کاربران یک پروژه می‌دهد. این محصول از قلم استایلوس اختصاصی سامسونگ استفاده می‌کند و چندین کاربر می‌توانند از طریق آن به صورت هم‌زمان ایده‌های گوناگون را روی آن ثبت کنند. با توجه به تمامی این اوصاف، هنوز معلوم نیست که شرکت سامسونگ چه زمانی این محصول را به صورت عمومی به بازار عرضه می‌کند. 

  علاوه بر این اطلاعات مشخصی در مورد خصوصیت سخت افزاری کلی این محصول در دست نیست. با این حال پیش بینی می‌شود که این تبلت غول پیکر در نیمه اول سال 2018 روانه بازار شود. در عین حال سامسونگ هنوز در مورد قیمت نهایی این محصول صحبت نکرده است و معلوم نیست که آیا کره‌ای‌ها تصمیم به تعیین قیمتی رقابتی برای آن را دارند یا خیر.