سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  آپدیت جدید ایکس باکس وان، به همراه قابلیت do not disturb ارائه شد


  شرکت مایکروسافت به تازگی آپدیتی جدید را برای سیستم عامل اختصاصی کنسول ایکس باکس وان ارائه داده است.

  این آپدیت در حال حاضر به صورت تست برای برخی از کاربران ارائه شده است و قابلیت do not disturb را به این کنسول میاورد. کاربران با دریافت و نصب آپدیت جدید می‌توانند مدیریت بهتری روی نوتیفیکیشن های ایکس باکس داشته باشند و از این پس در زمان فعال بودن قابلیت do not disturb، پیام‌های دریافتی از اعضای دیگر شبکه ایکس باکس لایو به کاربر نشان داده نخواهد شد.

  در آپدیت جدید، علاوه بر قابلیت یاد شده، مایکروسافت یک بخش دیگر را نیز به سیستم عامل این کنسول اضافه کرده است. بر همین اساس یک باکس کوچک با عنوان mini game hubs در بخش داشبورد ایکس باکس اضافه شده است. این بخش به کاربران اجازه دسترسی سریع به محتوای یک بازی را می‌دهد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند از طریق این بخش افرادی که از لیست دوستانشان در حال تجربه یک بازی مشخص هستند را ببینند.

  همچنین بخش achievements در آپدیت جدید دستخوش تغییرات مهمی شده است. بر اساس این تغییرات، کاربران می‌توانند achievement های بعدی را از طریق داشبورد مشاهده کنند و پیش از اجرای بازی به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

  مایکروسافت همچنین تغییرات زیادی روی صفحه خوش‌آمد ایکس باکس اعمال کرده است که بر اساس آن کاربران می‌توانند شخصی‌سازی‌های مختلفی را روی صفحه ابتدایی کنسول بازی خود تنظیم کنند.

  علاوه بر این، کاربران می‌توانند رنگ داشبورد را بر اساس ساعت منطقه زندگی خود زمان‌بندی کنند. تنظیمات جدید داشبورد به کاربران این امکان را می‌دهد که در طول روز از داشبورد سفید و همچنین در طول شب داشبورد مشکی رنگ را مشاهده کنند. در به روزرسانی جدید مایکروسافت، کاربران می‌توانند موارد مختلفی نظیر زمان خاموش شدن اتوماتیک دستگاه خود را به همراه گزینه‌های بیشتری در اختیار داشته باشند. بر همین اساس کاربران می‌توانند دستگاه خود را 2، 3، 4 و یا 5 ساعت پس از عدم کارکرد خاموش کنند. این در حالی است که تا پیش از این کنسول اختصاصی مایکروسافت آپشن‌های کمتری را در اختیار کاربران قرار می‌داد.