سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  سیستم عامل و نرم افزار

  آپدیت جدید مرورگر اج با رابط کاربری یکپارچه‌تر عرضه شد


  نسخه جدید مرورگر اج که برای سیستم عامل‌های همراه شامل اندروید و iOS توسعه پیدا کرده به تازگی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

  در این آپدیت سازگاری بیشتری با رابط کاربری یکپارچه میان دستگاه‌های همراه و دسکتاپ اضافه شده است و کاربران از طریق آن می‌توانند صفحات وب را با سرعت بیشتر و به صورت لحظه‌ای به دستگاه‌های مختلف خود ارسال کنند. صفحات وب در حال خواندن در پلتفرم موبایل از این پس تنها با انتخاب یک گزینه آماده خواندن در دستگاه دسکتاپ می‌شوند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند انتخاب کنند که صفحه مورد نظر را در همان لحظه بخوانند یا برای استفاده در محیط کار یا خانه خود ذخیره کنند.

  در کنار قابلیت فوق، مرورگر اج از این پس می‌تواند داده‌هایی نظیر پسوردها، موارد مورد علاقه یا همان favorites و لیست در حال مطالعه میان دستگاه‌های متصل به یک حساب کاربری را با یک دیگر همگام کند.

  نسخه همراه مرورگر اج از این پس می‌تواند QR Code های مختلف را به صورت مستقل بخواند و دیگر نیازی به استفاده از اپلیکیشن‌های دیگر در تلفن هوشمند ندارد.

  علاوه بر این، مرورگر اج از طریق کورتانا و جست و جو گر بینگ می‌تواند موارد مختلف را با جست و جوی صوتی و دستورات مختلف پیدا کرده و نتایج آن‌ها را به کاربران نشان دهد.

  بخش InPrivate  مرورگر اینترنتی اختصاصی مایکروسافت نیز دستخوش تغییرات زیادی شده است و امنیت آن بیشتر شده است. در این بخش کوکی‌ها در صفحات مختلف ذخیره نمی‌شوند تا کاربران بتوانند با امنیت بیشتری اقدام به مرور صفحات اینترنتی منحصر به فرد کنند.

  مایکروسافت تلاش دارد تا با توسعه هر چه بیشتر مرورگر اج، اکوسیستم خود را بدون وجود دستگاهی مستقل در پلتفرم موبایل کامل کند. سیاست‌های این شرکت در چند سال گذشته بیشتر روی توسعه نرم افزارهای مبتنی بر آیفون‌ها و تلفن‌های هوشمند اندرویدی متمرکز شده است و این شرکت تصمیم دارد تا با گسترش محصولاتی با رابط کاربری یک پارچه با ویندوز 10، کاربران را به استفاده از ویندوز 10 متقاعد کند.