سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  سیستم عامل و نرم افزار

  آپدیت آینده ویندوز 10 سازگاری بهتری با ابزارهای بلوتوثی دارد


  مایکروسافت چند روز پیش آپدیت بیلد 17093 ویندوز 10 را برای کاربران Fast Ring ویندوز اینسایدر منتشر کرد.

  مهم‌ترین تغییر ارائه شده در این نسخه از سیستم عامل سازگاری هر چه بهتر با ابزارهای بلوتوثی است. بر همین اساس دستگاه‌های بلوتوثی و دیگر لوازم جانبی مبتنی بر این شبکه ارتباطی می‌توانند با یک کلیک به صورت کاملاً ساده به کامپیوترهای مبتنی بر سیستم عامل ویندوز 10 متصل شوند.

  قابلیت یاد شده که در حال حاضر با عنوان one-click pairing شناخته می‌شود باعث می‌شود تا کاربران بتوانند روند طولانی اتصال دستگاه‌های بلوتوثی را دور زده و دیگر نیازی به مراجعه به بخش تنظیمات اصلی برای هر بار اتصال نداشته باشند.

  روند اتصال سریع در آپدیت جدید ویندوز به شرح خواهد بود.

  1. دستگاه بلوتوثی را به حال اتصال در آورده
  2. به بخش نوتیفیکیشن ها در ویندوز مراجعه کرده
  3. پیام اتصال دستگاه مورد نظر را پیدا کرده
  4. گزینه Connect در آن را زده و منتظر اتصال دستگاه بمانید.

  تا پیش این کاربران برای اتصال یک دستگاه به کامپیوتر خود مجبور به  مراجعه به بخش بلوتوث در تنظیمات اصلی ویندوز 10 بودند. این عمل هر بار که دستگاه بلوتوثی خاموش می‌شد و یا از مسافت اتصال با کامپیوتر دور می‌شد باید دوباره انجام می‌شد. اما حالا سیستم اتصالی جدید مایکروسافت به کاربران اجازه می‌دهد تا با سرعت بسیار بیشتری دستگاه‌های مختلف نظیر ماوس، کیبورد و هندزفری یا اسپیکرهای بلوتوثی را به دستگاه خود متصل کنند.

  این قابلیت همچنین برای دستگاه‌های سرفیس که نیاز به اتصال به قلم استایلوس و ماوس اختصاصی دارند نیز بسیار مناسب است چرا که باعث می‌شود کار در سریع‌ترین زمان ممکن به قابلیت‌های مختلف این ابزارهای هوشمند دسترسی داشته باشد.